Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародна фінансова корпорація інвестує €30 млн в Україну

Mižnarodna finansova korporacija investuje €30 mln v Ukraїnu

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член Групи Світового банку інвестує понад €30 млн у найбільшого виробника гнучких пакувальних матеріалів у Східній Європі IMMER Group  
Mižnarodna finansova korporacija (IFC), člen Grupy Svitovogo banku investuje ponad €30 mln u najbiľšogo vyrobnyka gnučkyh pakuvaľnyh materialiv u Shidnij Jevropi IMMER Group  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиції скерують на підтримку економічного зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні. На що спрямовані інвестиції. Пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання IMMER Ukrplastik, виробничі потужності якого розташовані в Києві.  За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи IFC в Україні. Вона спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії. Про інвестора. IFC – сестринська організація Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України. За останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові економічні проекти в України сягнув понад $3,2 млрд. Нагадаємо, що Dragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці. Масштаби фінансування напряму залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами на суму $150 тис.

Інвестиції скерують на підтримку економічного зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні.

На що спрямовані інвестиції

Пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання IMMER Ukrplastik, виробничі потужності якого розташовані в Києві.  За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи IFC в Україні. Вона спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії.

Про інвестора

IFC – сестринська організація Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України. За останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові економічні проекти в України сягнув понад $3,2 млрд.

Нагадаємо, що Dragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці. Масштаби фінансування напряму залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами на суму $150 тис.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: