fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародна фінансова корпорація інвестує €30 млн в Україну

Mižnarodna finansova korporacija investuje €30 mln v Ukraїnu
Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член Групи Світового банку інвестує понад €30 млн у найбільшого виробника гнучких пакувальних матеріалів у Східній Європі IMMER Group  
Mižnarodna finansova korporacija (IFC), člen Grupy Svitovogo banku investuje ponad €30 mln u najbiľšogo vyrobnyka gnučkyh pakuvaľnyh materialiv u Shidnij Jevropi IMMER Group  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Триває надходження закордонного капітали в українске виробництво, Цього разу закордонні інвестиції скерують на підтримку економічного зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні. На часі дізнатися докладніше про інвесторів та напрямки вкладання коштів. На що спрямовані інвестиції IFC. Пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання підприємства IMMER Ukrplastik. Ця компанія має власні виробничі потужності в українській столиці.  За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи компанії IFC в Україні. Ця стратегія спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії. Про строки та можливе продовження програми наразі не уточнювали. Що варто знати про цього інвестора. IFC є сестринською організацією Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Вона є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України. За останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові економічні проекти в України сягнув понад $3,2 млрд. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Dragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці. Масштаби фінансування безпосереднньо залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами. Мінімальна частка складатиме суму у $150 тис.
Реклама 👇 Замовити

Триває надходження закордонного капітали в українске виробництво, Цього разу закордонні інвестиції скерують на підтримку економічного зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні. На часі дізнатися докладніше про інвесторів та напрямки вкладання коштів.

На що спрямовані інвестиції IFC

Пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання підприємства IMMER Ukrplastik. Ця компанія має власні виробничі потужності в українській столиці.  За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи компанії IFC в Україні. Ця стратегія спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії. Про строки та можливе продовження програми наразі не уточнювали.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що варто знати про цього інвестора

IFC є сестринською організацією Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Вона є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України. За останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові економічні проекти в України сягнув понад $3,2 млрд.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Dragon Capital залучитьМіжнародна фінансова корпорація інвестує €30 млн в Україну 1Dragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції в українську економіку рекордні інвестиції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці. Масштаби фінансування безпосереднньо залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами. Мінімальна частка складатиме суму у $150 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: