fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мобільні додатки допоможуть вишам — а ліцензію видаватимуть через blockchain

Mobiľni dodatky dopomožuť vyšam — a licenziju vydavatymuť čerez blockchain
Українські вищі учбові заклади зможуть отримувати ліцензію онлайн. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив заступник міністра освіти і науки Роман Греба  
Ukraїnśki vyšči učbovi zaklady zmožuť otrymuvaty licenziju onlajn. Pro ce v efiri «Gromadśkogo radio» povidomyv zastupnyk ministra osvity i nauky Roman Greba  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Низка технологічних змін ініційовані Міністерством освіти і науки (МОН). Побільшає мобільних сервісів, а також інструментів електронної верифікації документів. Зміни торкнуться не лише мобілізації. Крім спрощення, аби отримати ліцензію, цього року Міністерство освіти і науки України почне використовувати blockchain для верифікації запрошень, виданих іноземним студентам у вищій школі. Як удосконалять роботу вишів згідно із задумом МОН. Ліцензії вищі навчальні заклади України, за міністерським задумом, тепер отримуватиміть за допомогою мобільних додатків та в електронних сервісах. Така форма ліцензування передбачає декілька складових. Спочатку заявка формуватиметься в електронній системі. Тоді виш отримуватиме ліцензію, якщо він відповідає всім зазначеним критеріям. За словами заступника міністра, вже у 2018 році цей сервіс запрацює. Також міністерство працює над запровадженням нового сервісу у вишах для студентів-іноземців. За його допомогою забезпечать верифікацію справжності виданого запрошення українським студентам. Також передбачається і мобільний додаток для для іноземних студентів. Його основним завданням стане допомога таким студентам, аби вони могли обрати бажані заклади вищої освіти в Україні для вступу і подальшого навчання. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна перейшла на 12-річну систему шкільної освіти. Відтепер середня освіта буде поділена на три рівні, кожен з яких буде завершуватися державною атестацією. З 2018-року школярі в Україні навчатимуться 12 років. Зміни будуть впроваджуватися поетапно для різних груп школярів.
Реклама 👇 Замовити

Низка технологічних змін ініційовані Міністерством освіти і науки (МОН). Побільшає мобільних сервісів, а також інструментів електронної верифікації документів. Зміни торкнуться не лише «мобілізації». Крім спрощення, аби отримати ліцензію, цього року Міністерство освіти і науки України почне використовувати blockchain для верифікації запрошень, виданих іноземним студентам у вищій школі.

Як удосконалять роботу вишів згідно із задумом МОН

Ліцензії вищі навчальні заклади України, за міністерським задумом, тепер отримуватиміть за допомогою мобільних додатків та в електронних сервісах. Така форма ліцензування передбачає декілька складових. Спочатку заявка формуватиметься в електронній системі. Тоді виш отримуватиме ліцензію, якщо він відповідає всім зазначеним критеріям. За словами заступника міністра, вже у 2018 році цей сервіс запрацює. Також міністерство працює над запровадженням нового сервісу у вишах для студентів-іноземців. За його допомогою забезпечать верифікацію справжності виданого запрошення українським студентам. Також передбачається і мобільний додаток для для іноземних студентів. Його основним завданням стане допомога таким студентам, аби вони могли обрати бажані заклади вищої освіти в Україні для вступу і подальшого навчання.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна перейшлаМобільні додатки допоможуть вишам — а ліцензію видаватимуть через blockchain 1Україна переходить на 12-річну систему шкільної освіти на 12-річну систему шкільної освіти. Відтепер середня освіта буде поділена на три рівні, кожен з яких буде завершуватися державною атестацією. З 2018-року школярі в Україні навчатимуться 12 років. Зміни будуть впроваджуватися поетапно для різних груп школярів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: