fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС створить власний суперкомп’ютер за €1 млрд

JeS stvoryť vlasnyj superkomp'juter za €1 mlrd
У Євросоюзі планують створити до 2020 року європейський суперкомп’ютер. Про це повідомив у четвер віце-президент Єврокомісії з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансип  
U Jevrosojuzi planujuť stvoryty do 2020 roku jevropejśkyj superkomp’juter. Pro ce povidomyv u četver vice-prezydent Jevrokomisiї z pytań jedynogo cyfrovogo rynku Andrus Ansyp  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Технології наступного рівня — ось чим цікавляться зараз європейські науковці. Йдеться пр овиконання обчислень у великих обсягах, обробку великих даних та моделювання задач силами штучного інтелекту. Серед планів творців новітнього апаратного комплексу для вирішенн надскладних завдань є залучення значних інвестицій для реалізації проекту європейського суперкомпютера. Як кажуть організатори, розмір капіталовкладень має сягнути €1 млрд. Саме у стільки обійдеться суперкомпютер. Для чого Європейському Союзу окремий суперкомп’ютер. Завданням європейського суперкомп’ютера є створення технологій штучного інтелекту, кажуть представники Єврокомісії. Ці технології та напрацювання у подальшому стануть застосовувати у сферах охорони здоровя, відновлювальної енергетики, кібербезпеки та вирішенні питань інжинірингу для країн ЄС. Віце-президент Європейської Комісії заявив, що організація створить суперкомп’ютер для того, аби європейські дослідники і компанії мали би світову передову розробку для вирішення своїх завдань. Очікується, що комп’ютер почнуть експлуатувати до 2020 року. До того часу його має бути створено та випробувано в плані надійності та відповідності покладеним на нього завданням. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що компанія ІВМ розробила найпотужніший квантовий комп’ютер у світі. За словами розробника, такий комп’ютер було створено вперше на планеті. Основною його перевагою перед традиційними суперкомп’ютерами є те, що технологія квантових обчислень дозволяє здійснювати обрахунки зі значно вищою швидкістю, ніж це вміють робити сучасні комп’ютери найвищого рівня. Апаратний комплекс можна використовувати для вирішення найрізноманітніших завдань.
Реклама 👇 Замовити

Технології наступного рівня — ось чим цікавляться зараз європейські науковці. Йдеться пр овиконання обчислень у великих обсягах, обробку великих даних та моделювання задач силами штучного інтелекту. Серед планів творців новітнього апаратного комплексу для вирішенн надскладних завдань є залучення значних інвестицій для реалізації проекту європейського суперкомп’ютера. Як кажуть організатори, розмір капіталовкладень має сягнути €1 млрд. Саме у стільки обійдеться суперкомп’ютер.

Для чого Європейському Союзу окремий суперкомп’ютер

Завданням європейського суперкомп’ютера є створення технологій штучного інтелекту, кажуть представники Єврокомісії. Ці технології та напрацювання у подальшому стануть застосовувати у сферах охорони здоров’я, відновлювальної енергетики, кібербезпеки та вирішенні питань інжинірингу для країн ЄС. Віце-президент Європейської Комісії заявив, що організація створить суперкомп’ютер для того, аби європейські дослідники і компанії мали би світову передову розробку для вирішення своїх завдань. Очікується, що комп’ютер почнуть експлуатувати до 2020 року. До того часу його має бути створено та випробувано в плані надійності та відповідності покладеним на нього завданням.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що компанія ІВМ розробилаЄС створить власний суперкомп'ютер за €1 млрд 1Компанія IBM розробила найпотужніший квантовий комп’ютер найпотужніший квантовий комп’ютер у світі. За словами розробника, такий комп’ютер було створено вперше на планеті. Основною його перевагою перед традиційними суперкомп’ютерами є те, що технологія квантових обчислень дозволяє здійснювати обрахунки зі значно вищою швидкістю, ніж це вміють робити сучасні комп’ютери найвищого рівня. Апаратний комплекс можна використовувати для вирішення найрізноманітніших завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: