Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС створить власний суперкомп’ютер за €1 млрд

JeS stvoryť vlasnyj superkomp'juter za €1 mlrd

У Євросоюзі планують створити до 2020 року європейський суперкомп’ютер. Про це повідомив у четвер віце-президент Єврокомісії з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансип  
U Jevrosojuzi planujuť stvoryty do 2020 roku jevropejśkyj superkomp’juter. Pro ce povidomyv u četver vice-prezydent Jevrokomisiї z pytań jedynogo cyfrovogo rynku Andrus Ansyp  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Планується, що інвестиції для реалізації проекту мають сягнути €1 млрд. Саме у стільки обійдеться суперкомп’ютер. Для чого Євросоюзу суперкомп’ютер. Завданням європейського суперкомп’ютера є створення технологій штучного інтелекту для їх застосування у сферах охорони здоров’я, відновлювальної енергетики, кібербезпеки та інжинірингу. Віце-президент Єврокомісії заявив, що організація створить суперкомп’ютер для того, аби європейські дослідники і компанії мали б світову передову розробку. Очікується, що комп’ютер почнуть експлуатувати до 2020 року. Нагадаємо, що компанія ІВМ розробила найпотужніший квантовий комп’ютер. За словами розробника, такий комп’ютер створений вперше. Йдеться про те, що технологія квантових обчислень дозволяє здійснювати обрахунки зі значно вищою швидкістю, ніж це вміють робити сучасні комп’ютери.

Планується, що інвестиції для реалізації проекту мають сягнути €1 млрд. Саме у стільки обійдеться суперкомп’ютер.

Для чого Євросоюзу суперкомп’ютер

Завданням європейського суперкомп’ютера є створення технологій штучного інтелекту для їх застосування у сферах охорони здоров’я, відновлювальної енергетики, кібербезпеки та інжинірингу. Віце-президент Єврокомісії заявив, що організація створить суперкомп’ютер для того, аби європейські дослідники і компанії мали б світову передову розробку. Очікується, що комп’ютер почнуть експлуатувати до 2020 року.

Нагадаємо, що компанія ІВМ розробила найпотужніший квантовий комп’ютер. За словами розробника, такий комп’ютер створений вперше. Йдеться про те, що технологія квантових обчислень дозволяє здійснювати обрахунки зі значно вищою швидкістю, ніж це вміють робити сучасні комп’ютери.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: