fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Dell запустила лінію прикрас із переробленого золота

Dell zapustyla liniju prykras iz pereroblenogo zolota
За даними екологічної організації EPA, на переробку потрапляє лише 12,5% усіх електронних відходів. Це означає, що майже $60 млн у вигляді золота та срібла щороку опиняється на звалищі
Za danymy ekologičnoї organizaciї EPA, na pererobku potrapljaje lyše 12,5% usih elektronnyh vidhodiv. Ce označaje, ščo majže $60 mln u vygljadi zolota ta sribla ščoroku opynjajeťsja na zvalyšči
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Dell запустила лінійку прикрас, які приваблюють не лише дизайном. Ювелірні вироби мають незвичне походження – їх зробили із золота, яке видобули з непотрібної електроніки. Як переробляє золото Dell. Компанія виготовила обмежену лінійку прикрас у вигляді золотих каблучок, сережок та браслетів. Вони виготовлені з 14- та 18-каратного золота. Вартість таких аксесуарів коливається від $78 до $348. Щороку генерується близько 50 мільйонів кілограмів токсичних відходів електронного обладнання. За оцінками, кількість золота у світовому обсязі електронного лому становить від 11% щорічного видобутку – мільйони кілограмів золота у смітті. Але все ж однією з найбільших перешкод є технологія. Незначний вміст мінералів у типовому телефоні не окуповує величезних витрат на їхнє вилучення. Нагадаємо, що українка прикрасила міжнародний аеропорт у Г’юстоні. 8 стін із паперових квітів у 4 терміналах виготовила лише 1 людина — художниця з місцевої української громади у США Христина Балушка. Вона самостійно розробила дизайн інсталяцій на замовлення летовища.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Dell запустила лінійку прикрас, які приваблюють не лише дизайном. Ювелірні вироби мають незвичне походження – їх зробили із золота, яке видобули з непотрібної електроніки.

Як переробляє золото Dell

Компанія виготовила обмежену лінійку прикрас у вигляді золотих каблучок, сережок та браслетів. Вони виготовлені з 14- та 18-каратного золота. Вартість таких аксесуарів коливається від $78 до $348. Щороку генерується близько 50 мільйонів кілограмів токсичних відходів електронного обладнання. За оцінками, кількість золота у світовому обсязі електронного лому становить від 11% щорічного видобутку – мільйони кілограмів золота у смітті. Але все ж однією з найбільших перешкод є технологія. Незначний вміст мінералів у типовому телефоні не окуповує величезних витрат на їхнє вилучення.

Нагадаємо, що українка прикрасилаDell запустила лінію прикрас із переробленого золота 11 тис квітів від українки прикрасила один із чільних аеропортів США міжнародний аеропорт у Г’юстоні. 8 стін із паперових квітів у 4 терміналах виготовила лише 1 людина — художниця з місцевої української громади у США Христина Балушка. Вона самостійно розробила дизайн інсталяцій на замовлення летовища.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: