fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міністр фінансів України відкрив павільйон українських стартапів на CES-2018

Ministr finansiv Ukraїny vidkryv paviľjon ukraїnśkyh startapiv na CES-2018
Національний павільйон UA TECH EXPO ZONE офіційно відкрили 10 січня на щорічній виставці Consumer Electronics Show (CES) у Лас-Вегасі. На відкритті виступили Міністр фінансів України Олександр Данилюк та представник України у Світовому Банку Роман Качур
Nacionaľnyj paviľjon UA TECH EXPO ZONE oficijno vidkryly 10 sičnja na ščoričnij vystavci Consumer Electronics Show (CES) u Las-Vegasi. Na vidkrytti vystupyly Ministr finansiv Ukraїny Oleksandr Danyljuk ta predstavnyk Ukraїny u Svitovomu Banku Roman Kačur
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Павільйон зібрав де 10 найкращих компаній з України, які представили свої напрацювання різноманітних галузях. Тут є й agrotech, і 3D-друк, і віртуальна реальність, і навіть системи дорожнього контролю. Що варто знати про павільйон стартапів з України на CES. Організатори павільйону —  Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) спільно з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).  Відбираючи найперспективніші стартапи, організатори провели конкурс UVCA Challenge. Вони запросили десятеро членів журі, аби визначити найкращі проекти у сфері інтернет речей. В якості призу молоді компанії отримують шанс безкоштовно представити свої розробки на CES, де команди презентують свої ідеї перед інвесторами та потенційними партнерами зі всього світу. Вперше в історії для підтримки українських стартапів на CES долучилися представники уряду – церемонія відкриття відбулась за участі міністра фінансів України Олександра Данилюка та представника України у Світовому Банку Романа Качура. Я запропонувала ідею конкурсу UVCA Challenge, завдяки якому стартапи поїхали на CES рік тому, і дуже рада, що UVCA спільно з WNISEF вдруге організувала павільйон українських розробників на CES. Слід зазначити, що у 2017 році 7 з 8 стартапів залучили інвестиції. Ми очікуємо, що цьогорічні 10 учасників повернуться в Україну з такими ж здобутками: інвестиціями, партнерами та клієнтами — говорить Ольга Афанасьєва, виконавчий директор UVCA, з якою ми спілкувалися раніше. Я радий бачити інноваційні українські компанії, що розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів. Я вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і кропітку роботу. Саме це дозволило українським стартапам потрапити на одну з основних світових технологічних виставок у Лас-Вегасі. Прогнози щодо розвитку ІТ-сектора в світі вражають: розмір світового IT ринку в 2018 році досягне $3.7 трильйонів, що на 4,3% більше, ніж у 2017 році ($3,5 трлн). Країна, яка прагне до сучасної, диверсифікованої та стійкої економіки, має будувати її на основі інноваційних технологій. Україна, безумовно, прагне розвивати саме таку економіку, — підкреслив Міністр фінансів України Олександр Данилюк. Повний список українських проектів, представлених у Національному павільйоні на CES, можна переглянути за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Павільйон зібрав де 10 найкращих компаній з України, які представили свої напрацювання різноманітних галузях. Тут є й agrotech, і 3D-друк, і віртуальна реальність, і навіть системи дорожнього контролю.

Що варто знати про павільйон стартапів з України на CES

Організатори павільйону —  Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) спільно з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).  Відбираючи найперспективніші стартапи, організатори провели конкурс UVCA Challenge. Вони запросили десятеро членів журі, аби визначити найкращі проекти у сфері інтернет речей. В якості призу молоді компанії отримують шанс безкоштовно представити свої розробки на CES, де команди презентують свої ідеї перед інвесторами та потенційними партнерами зі всього світу.

Вперше в історії для підтримки українських стартапів на CES долучилися представники уряду – церемонія відкриття відбулась за участі міністра фінансів України Олександра Данилюка та представника України у Світовому Банку Романа Качура.

«Я запропонувала ідею конкурсу UVCA Challenge, завдяки якому стартапи поїхали на CES рік тому, і дуже рада, що UVCA спільно з WNISEF вдруге організувала павільйон українських розробників на CES. Слід зазначити, що у 2017 році 7 з 8 стартапів залучили інвестиції. Ми очікуємо, що цьогорічні 10 учасників повернуться в Україну з такими ж здобутками: інвестиціями, партнерами та клієнтами» — говорить Ольга Афанасьєва, виконавчий директор UVCA, з якою ми спілкувалися раніше.Міністр фінансів України відкрив павільйон українських стартапів на CES-2018 1Ольга Афанасьєва, UVCA: «Запал іноземних інвесторів не вщухає»

Міністр фінансів України відкрив павільйон українських стартапів на CES-2018

Міністр фінансів України відкрив павільйон українських стартапів на CES-2018

«Я радий бачити інноваційні українські компанії, що розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів. Я вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і кропітку роботу. Саме це дозволило українським стартапам потрапити на одну з основних світових технологічних виставок у Лас-Вегасі. Прогнози щодо розвитку ІТ-сектора в світі вражають: розмір світового IT ринку в 2018 році досягне $3.7 трильйонів, що на 4,3% більше, ніж у 2017 році ($3,5 трлн). Країна, яка прагне до сучасної, диверсифікованої та стійкої економіки, має будувати її на основі інноваційних технологій. Україна, безумовно, прагне розвивати саме таку економіку», — підкреслив Міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Повний список українських проектів, представлених у Національному павільйоні на CES, можна переглянути за посиланнямМіністр фінансів України відкрив павільйон українських стартапів на CES-2018 210 українських розробок на CES-2018.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: