fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС профінансує енергозбереження у сумських школах

JeS profinansuje energozberežennja u sumśkyh školah
Місто отримає грант від ЄС у сумі понад €1 млн. Ці гроші спрямують на реалізацію проекту щодо підвищення енергоефективності трьох сумських шкіл  
Misto otrymaje grant vid JeS u sumi ponad €1 mln. Ci groši sprjamujuť na realizaciju proektu ščodo pidvyščennja energoefektyvnosti tŕoh sumśkyh škil  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми увійшов до переліку переможців грантового конкурсу Європейської Комісії. Тепер енергозбереження у школах Сум – під прицілом грантодавців. У чому полягає мета проекту. Розроблена ініціатива відповідає Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року, затвердженого міською радою у вересні 2016 року. Мета проекту полягає у зменшенні споживання енергоресурсів спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 7, спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 9 та загальноосвітньою школою № 20. Це забезпечить скорочення викидів вуглекисловго газу в повітря. Крім того, це створить комфортні умови перебування учнів та персоналу у приміщеннях навчальних закладів. Грантовий контракт між Євросоюзом, в особі Європейської Комісії, та структурним підрозділом міської ради підписали в останній робочий день минулого року. Нагадаємо, що у Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклав 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.
Реклама 👇 Замовити

Проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» увійшов до переліку переможців грантового конкурсу Європейської Комісії. Тепер енергозбереження у школах Сум – «під прицілом» грантодавців.

У чому полягає мета проекту

Розроблена ініціатива відповідає Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року, затвердженого міською радою у вересні 2016 року. Мета проекту полягає у зменшенні споживання енергоресурсів спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 7, спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 9 та загальноосвітньою школою № 20. Це забезпечить скорочення викидів вуглекисловго газу в повітря. Крім того, це створить комфортні умови перебування учнів та персоналу у приміщеннях навчальних закладів. Грантовий контракт між Євросоюзом, в особі Європейської Комісії, та структурним підрозділом міської ради підписали в останній робочий день минулого року.

Нагадаємо, що у Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклавЄС профінансує енергозбереження у сумських школах 1Енергоефективність по-новому — 400 млн грн дадуть на «теплі» кредити 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: