fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міносвіти змінить іграшки у дитсадках на сучасніші та технологічніші

Minosvity zminyť igrašky u dytsadkah na sučasniši ta tehnologičniši
Міносвіти вперше за 15 років порекомендувало переглянути, з чим граються діти у дошкільних навчальних закладах  
Minosvity vperše za 15 rokiv porekomenduvalo peregljanuty, z čym grajuťsja dity u doškiľnyh navčaľnyh zakladah  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Профільне міністерство помітило, що іграшки у дитячих закладах дошкільної освіти не відповідають реаліям 2018 року. Замість іграшкових мясорубок та телевізорів пропонують закупити сучасніші види розваг— моделі мобільних телефонів, пральних машин, фотоапаратів, мікроскопів та комп’ютерів. Саме вони, на думку представників Міністерства освіти і науки, мають стати основним інструментом навчання та виховання у дитячих садках. Як зміняться іграшки. У Міністерстві освіти рекомендують радіокеровані та інерційні іграшки. У переліку іграшок з’явилися і набори карток для вивчення емоцій і почуттів, а також економічних навичок. До списку також додали розвивальні килимки, м’які та магнітні конструктори, а ще — спеціальні ігрові набори для розвитку дрібної моторики у дітей дошкільного віку. Діти також вивчатимуть декоративний розпис та народні ремесла у дитячих садках. Уперше серед іграшок для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку з’являться фігурки козаків і ляльки-мотанки. Та й звичайних ляльок — хлопчика і дівчинку — одягнуть в українські народні костюми, кажуть у відомстві, коментуючи пропоновані зміни. Еволюціонують іграшки не лише в Україні. Нагадаємо, що NASA випустили тематичні ляльки для дівчат, які мріють про космос. У перший день 2018 року нова лялька бренду та компанії NASA потрапила до магазинів. 11-річна Лусіана Вега хоче бути першою, хто потрапить на Марс. Таким чином Національна космічна агенція у США намагається популяризувати освоєння космосу серед дітей.
Реклама 👇 Замовити

Профільне міністерство помітило, що іграшки у дитячих закладах дошкільної освіти не відповідають реаліям 2018 року. Замість іграшкових м’ясорубок та телевізорів пропонують закупити сучасніші види розваг— моделі мобільних телефонів, пральних машин, фотоапаратів, мікроскопів та комп’ютерів. Саме вони, на думку представників Міністерства освіти і науки, мають стати основним інструментом навчання та виховання у дитячих садках.

Як зміняться іграшки

У Міністерстві освіти рекомендують радіокеровані та інерційні іграшки. У переліку іграшок з’явилися і набори карток для вивчення емоцій і почуттів, а також економічних навичок. До списку також додали розвивальні килимки, м’які та магнітні конструктори, а ще — спеціальні ігрові набори для розвитку дрібної моторики у дітей дошкільного віку. Діти також вивчатимуть декоративний розпис та народні ремесла у дитячих садках. Уперше серед іграшок для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку з’являться фігурки козаків і ляльки-мотанки. Та й звичайних ляльок — хлопчика і дівчинку — одягнуть в українські народні костюми, кажуть у відомстві, коментуючи пропоновані зміни.

Еволюціонують іграшки не лише в Україні. Нагадаємо, що NASA випустилиМіносвіти змінить іграшки у дитсадках на сучасніші та технологічніші 1NASA випустила тематичну ляльку для дівчат, які мріють про космос тематичні ляльки для дівчат, які мріють про космос. У перший день 2018 року нова лялька бренду та компанії NASA потрапила до магазинів. 11-річна Лусіана Вега хоче бути першою, хто потрапить на Марс. Таким чином Національна космічна агенція у США намагається популяризувати освоєння космосу серед дітей.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: