fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vega

Ukraїnśkyj zavod vygotovyť dvyguny dlja jevropejśkogo raketonosija Vega
Державне підприємство «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» продовжить поставки серійних маршових двигунів для четвертої ступені європейської ракети-носія легкого класу Vega  
Deržavne pidpryjemstvo «Pivdennyj mašynobudivnyj zavod im. Makarova» prodovžyť postavky serijnyh maršovyh dvyguniv dlja četvertoї stupeni jevropejśkoї rakety-nosija legkogo klasu Vega  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська ракето-космічна галузь поступово закріплюється на міжнародному ринку. Нові досягнення українських конструкторів у сфері космосу ми побачимо й надалі. Конструкторське бюро Південне, український завод Південмаш та італійська компанія Avio SpA підписали документи про продовження проекту Vega в середньостроковій перспективі. На часі дізнатися, як триватиме міжнародна співпраця для українського виробника в царині аерокосмічних технологій. Що передбачає контракт із українським виробником. Згідно з контрактом про співпрацю, у наступні роки передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р для ракет. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. Ракета-носій Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1,2 тис км супутників. Маса кожного із них складає до 1,2 т. Також ця ракета здатна виводити на полярну орбіту висотою 700 км супутники масою 1,5 т. Перший контракт щодо постачання комплектуючих та ракет-носіїв український завод підписав із європейськими компаніями ще у 2004 році. Відтоді співпраця з європейськими аерокосмічними структурами регулярно поновлюється. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у листопаді 2017 року на орбіту вийшли одразу три міжнародних ракетоносії із українськими комплектуючими. Основну конструкцію I ступеня для американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські компанії КБ Південне та Південний машинобудівний завод. Робота в цьому напрямку також триватиме.
Реклама 👇 Замовити

Українська ракето-космічна галузь поступово закріплюється на міжнародному ринку. Нові досягнення українських конструкторів у сфері космосу ми побачимо й надалі. Конструкторське бюро «Південне», український завод «Південмаш» та італійська компанія Avio SpA підписали «документи про продовження проекту Vega в середньостроковій перспективі». На часі дізнатися, як триватиме міжнародна співпраця для українського виробника в царині аерокосмічних технологій.

Що передбачає контракт із українським виробником

Згідно з контрактом про співпрацю, у наступні роки передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р для ракет. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. Ракета-носій Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1,2 тис км супутників. Маса кожного із них складає до 1,2 т. Також ця ракета здатна виводити на полярну орбіту висотою 700 км супутники масою 1,5 т. Перший контракт щодо постачання комплектуючих та ракет-носіїв український завод підписав із європейськими компаніями ще у 2004 році. Відтоді співпраця з європейськими аерокосмічними структурами регулярно поновлюється.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у листопаді 2017 року на орбіту вийшлиУкраїнський завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vega 1В космос запустять 3 міжнародних ракети з українськими комплектуючими одразу три міжнародних ракетоносії із українськими комплектуючими. Основну конструкцію I ступеня для американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські компанії «КБ Південне» та «Південний машинобудівний завод». Робота в цьому напрямку також триватиме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: