Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

1-7 січня — головні показники тижня

1-7 sičnja — golovni pokaznyky tyžnja

Проминув перший тиждень нового року — і на часі пригадати найцікавіші економічні показники, про які йшлося упродовж минулих 7 днів
Promynuv peršyj tyždeń novogo roku — i na časi prygadaty najcikaviši ekonomični pokaznyky, pro jaki jšlosja uprodovž mynulyh 7 dniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За підсумками 10 місяців 2017 року експорт товарів склав $35,2 млрд, встановивши нове рекордне значення для економіки. Показник експорту збільшився на $6,7 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Такі дані оприлюднили у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Збільшення обсягів експорту товарів відбулось за всіма товарними групами. У 2018 році для таких завдань, як розвиток, закупівля, модернізація військової техніки, засобів і устаткування, виділено 16,4 млрд грн. Загальна сума фінансування Міністерства оборони та озброєння у 2018 році становить 86,6 млрд гривень, що на 20+% більше, ніж в минулому році. Угоду з Європейським Союзом щодо фінансування Фонду енергоефективності в Україні планують підписати незабаром. За словами віце-прем’єра, підписання угоди відкриває доступ до ресурсу безповоротної донорської допомоги від ЄС у €50 млн. Ці кошти використають для низки заходів ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року. Державне казначейство України прозвітувало про показники виконання бюджету за 2017 рік. Доходи держбюджету України в 2017 році склали 793,564 млрд грн, що на 221,6 млн грн перевищує показники тимчасового плану. За даними Sensor Tower, користувачі витратили $196 млн для купівлі застосунків, контенту в них та передплату на Різдво 2017-го в магазинах App Store та Google Play. Показник, за винятком доходів від Android в Китаї, становить на 12,3% більше, ніж минулорічні витрати (тоді це були близько $174 млн). Дослідження провідних технологічних компаній світу виявило впродовж 2017 року стрибок у кількості відкритих дата-центрів та спеціалізованих майданчиків із надзвичайними обчислювальними потужностями. Компанія Synergy повідомила, що 2017 рік завершився із понад 390 центрами обробки даних у всьому світі. Google був особливо активним у цій сфері. Китайські компанії Tencent та Baidu також створили гіперцентри для обробки даних упродовж 2017 року. Експорт ялинкових прикрас із України зріс на третину. За 10 місяців 2017 року еквівалент експорту виробів для новорiчних і рiздвяних свят склав $6,1 млн. Розширилась географія поставок українських новорічно-різдвяних виробів. Станом на сьогодні наші іграшки присутні у 28 країнах світу. Більше показників української економіки шукайте у нашій постійній щоденній рубриці Цифра дня.
Реклама 👇 Замовити

Рекорд українського експорту

За підсумками 10 місяців 2017 року експорт товарів склав $35,2 млрд, встановивши нове рекордне значення для економіки. Показник експорту збільшився на $6,7 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Такі дані оприлюднили у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Збільшення обсягів експорту товарів відбулось за всіма товарними групами.

Розмір українського оборонного бюджету

У 2018 році для таких завдань, як розвиток, закупівля, модернізація військової техніки, засобів і устаткування, виділено 16,4 млрд грн. Загальна сума фінансування Міністерства оборони та озброєння у 2018 році становить 86,6 млрд гривень, що на 20+% більше, ніж в минулому році.

Інвестиції в українську енергоефективність

Угоду з Європейським Союзом щодо фінансування Фонду енергоефективності в Україні планують підписати незабаром. За словами віце-прем’єра, підписання угоди відкриває доступ до ресурсу безповоротної донорської допомоги від ЄС у €50 млн. Ці кошти використають для низки заходів ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року.

Перевиконана дохідна частина держбюджету

Державне казначейство України прозвітувало про показники виконання бюджету за 2017 рік. Доходи держбюджету України в 2017 році склали 793,564 млрд грн, що на 221,6 млн грн перевищує показники тимчасового плану.

Різдвяна мобільна економіка у світі

За даними Sensor Tower, користувачі витратили $196 млн для купівлі застосунків, контенту в них та передплату на Різдво 2017-го в магазинах App Store та Google Play. Показник, за винятком доходів від Android в Китаї, становить на 12,3% більше, ніж минулорічні витрати (тоді це були близько $174 млн).

Зростання дата-центрів

Дослідження провідних технологічних компаній світу виявило впродовж 2017 року стрибок у кількості відкритих дата-центрів та спеціалізованих майданчиків із надзвичайними обчислювальними потужностями. Компанія Synergy повідомила, що 2017 рік завершився із понад 390 центрами обробки даних у всьому світі. Google був особливо активним у цій сфері. Китайські компанії Tencent та Baidu також створили гіперцентри для обробки даних упродовж 2017 року.

«Новорічна» стаття експорту з України

Експорт ялинкових прикрас із України зріс на третину. За 10 місяців 2017 року еквівалент експорту виробів для новорiчних і рiздвяних свят склав $6,1 млн. Розширилась географія поставок українських новорічно-різдвяних виробів. Станом на сьогодні наші іграшки присутні у 28 країнах світу.

Більше показників української економіки шукайте у нашій постійній щоденній рубриці «Цифра дня».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: