fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter

«Ukrpošta», ukraїnśki ministerstva ta vidomstva «zakoljaduvaly» u Twitter
SMM-ники державних установ вирішили відзначити Різдво за календарем християнства східного обряду спільною колядкою. Щоправда, не у офлайн-просторі — а в Twitter
SMM-nyky deržavnyh ustanov vyrišyly vidznačyty Rizdvo za kalendarem hrystyjanstva shidnogo obrjadu spiľnoju koljadkoju. Ščopravda, ne u oflajn-prostori — a v Twitter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За основу для Twitter-колядки онлайн-представництва міністерств, відомств та державних компаній взяли вірш Богдана-Ігоря Антонича Коляда. Цей твір доволі добре відомий поціновувачам української літератури XX століття. Як колядували в Twitter міністри та міністерства. Повний текст твору. Тешуть теслі з срібла сани, стелиться сніжиста путь. На тих санях в синь незнану Дитя боже повезуть. Тешуть теслі з срібла сани, сняться веснянії сни. На тих санях Ясна Пані, очі наче у сарни. Ходить сонце у крисані, спить слов’янськеє Дитя. Їдуть сани, плаче Пані, снігом стелиться життя. (1934) Одна з найвідоміших музичних  відеоверсій цього твору була створена в рамках проекту Наше Різдво 2008 року: Нагадаємо, раніше ми розповідали про підсумки української креативної індустрії у 2017 році. Беззаперечним рекордсменом за кількістю переглядів і шейрів став матеріал про онлайн-сервіси для вичитки та редагування тексту українською мовою. Оскільки темою року, що минає, в Україні сміливо можна назвати безвізовий режим із ЄС, наступною за популярністю серед наших читачів стала інструкція для перших мандрівників без віз. А ще у 2017 було багато охочих дослідити своє коріння. Тому до ТОПу увійшла також новина про запуск онлайн-бази мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Не хочеться згадувати ті шалені часи, але доведеться. У 2017 році була ще одна вірусна річ, про яку точно чули всі. Авжеж, мова йде про спіннери. Розгорнута стаття про історію цієї дивовижної іграшки від етапу створення і до піку популярності теж зацікавила читачів Na chasi. Також до популярних матеріалів цього року увійшли: історія українки Олі Гамолі про переїзд до США після виграшу в лотерею, поради з захисту прав, які має знати кожен покупець і різдвяна музична добірка із 17-ма версіями Щедрика.

За основу для Twitter-колядки онлайн-представництва міністерств, відомств та державних компаній взяли вірш Богдана-Ігоря Антонича «Коляда». Цей твір доволі добре відомий поціновувачам української літератури XX століття.

Як колядували в Twitter міністри та міністерства

«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter

Повний текст твору

Тешуть теслі з срібла сани,
стелиться сніжиста путь.
На тих санях в синь незнану
Дитя боже повезуть.

Тешуть теслі з срібла сани,
сняться веснянії сни.
На тих санях Ясна Пані,
очі наче у сарни.

Ходить сонце у крисані,
спить слов’янськеє Дитя.
Їдуть сани, плаче Пані,
снігом стелиться життя.

(1934)

Одна з найвідоміших музичних  відеоверсій цього твору була створена в рамках проекту «Наше Різдво» 2008 року:

Нагадаємо, раніше ми розповідали про підсумки української креативної індустрії«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 1Креативні події, проекти й особистості, якими відзначився 2017-й у 2017 році. Беззаперечним рекордсменом за кількістю переглядів і шейрів став матеріал про онлайн-сервіси для вичитки та редагування«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 2Як перевіряти та редагувати тексти українською мовою без помилок тексту українською мовою. Оскільки темою року, що минає, в Україні сміливо можна назвати безвізовий режим із ЄС, наступною за популярністю серед наших читачів стала інструкція«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 3Безвіз — коротка інструкція для перших мандрівників для перших мандрівників без віз. А ще у 2017 було багато охочих дослідити своє коріння. Тому до ТОПу увійшла також новина про запуск онлайн-бази«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 4Онлайн-родовід за пару сотень років показали українцям мешканців України, народжених у період 1650-1920 років.

Не хочеться згадувати ті шалені часи, але доведеться. У 2017 році була ще одна «вірусна» річ, про яку точно чули всі. Авжеж, мова йде про спіннери. Розгорнута стаття про історію цієї дивовижної іграшки«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 5Що таке спіннери і чому про це всі говорять від етапу створення і до піку популярності теж зацікавила читачів Na chasi.

Також до популярних матеріалів цього року увійшли: історія українки Олі Гамолі«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 6Українці у світі — Ольга: «Виграла Green Card, прийшла до тями, опинилася в Америці» про переїзд до США після виграшу в лотерею, поради з захисту прав«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 7Що робити, коли продавець вимагає показати вміст сумки, які має знати кожен покупець і різдвяна музична добірка із 17-ма версіями «Щедрика»«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter 817 версій «Щедрика» до 140-річчя композитора, що уславив Україну в світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: