fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відома українська криптобіржа продає Bitcoin Cash за гривні, на черзі — Ripple

Vidoma ukraїnśka kryptobirža prodaje Bitcoin Cash za gryvni, na čerzi — Ripple
Одна з найпопулярніших в Україні криптобірж — Kuna — переходить до прямих продажів за гривню низки затребуваних альткоїнів
Odna z najpopuljarnišyh v Ukraїni kryptobirž — Kuna — perehodyť do prjamyh prodaživ za gryvnju nyzky zatrebuvanyh aľtkoїniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягає нова можливість. Із 4 січня 2018 року криптобіржа Kuna розпочала торги пари BCH/UAH (Bitcoin Cash за гривню). Наступними на черзі мають стати альткоїни Ripple (XRP) та Stellar (XLM). Після них керівництво біржі обіцяє додати до прямого продажу за гривні низку інших майнінґових валют зі списку ТОП-10. Яку комісію і чому бере криптобіржа. Також прес-служба Kuna випустила роз’яснення щодо збільшення комісії. За словами представників біржі, половина майданчиків, на яких торгуют криптовалютами, у чільній двадцятці за рівнем обороту мають таку ж комісію на виведення Bitcoin — у розмірі 0,001 ВТС. Збір транзакцій та затримки із виведенням пояснюють збільшенням навантажень на мережу та уповільненням Bitcoin та створенням транзакційної черги. За словами представників біржі, зменшення комісії збільшило би тривалість очікування черги на виведення криптовалюти. Тому вони намагаються включати транзакції максимум в третій блок, аби не змушувати клієнтів чекати ще довше. Також в Kuna очікують стабілізації ситуації із мережею ефіру, щоби теж скоригувати комісію, якщо це відбудеться. Нагадаємо, днями засновник Ethereum Віталік Бутерін оголосив про те, що кількість транзакцій наближається до 1 млн і мережі потрібна стабілізація та нові розробки. Для пошуку удосконаленої техноогії навіть оголошено конкурс грантів. Раніше ми повідомляли про те, що курс криптовалюти Ethereum різко збільшився за цей тиждень і вперше перетнув позначку в $1 тис.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягає нова можливість

Із 4 січня 2018 року криптобіржа Kuna розпочала торги пари BCH/UAH (Bitcoin CashВідома українська криптобіржа продає Bitcoin Cash за гривні, на черзі — Ripple 1Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів за гривню). Наступними на черзі мають стати альткоїни Ripple (XRP) та Stellar (XLM). Після них керівництво біржі обіцяє додати до прямого продажу за гривні низку інших майнінґових валют зі списку ТОП-10.

Яку комісію і чому бере криптобіржа

Також прес-служба Kuna випустила роз’яснення щодо збільшення комісії. За словами представників біржі, половина майданчиків, на яких торгуют криптовалютами, у чільній двадцятці за рівнем обороту мають таку ж комісію на виведення Bitcoin — у розмірі 0,001 ВТС. Збір транзакцій та затримки із виведенням пояснюють збільшенням навантажень на мережу та уповільненням Bitcoin та створенням транзакційної черги. За словами представників біржі, зменшення комісії збільшило би тривалість очікування черги на виведення криптовалюти. Тому вони намагаються включати транзакції максимум в третій блок, аби не змушувати клієнтів чекати ще довше.

Також в Kuna очікують стабілізації ситуації із мережею «ефіру», щоби теж скоригувати комісію, якщо це відбудеться. Нагадаємо, днями засновник Ethereum Віталік Бутерін оголосив про те, що кількість транзакцій наближається до 1 млн і мережі потрібна стабілізація та нові розробки. Для пошуку удосконаленої техноогії навіть оголошено конкурсВідома українська криптобіржа продає Bitcoin Cash за гривні, на черзі — Ripple 2Творець Ethereum пропонує гранти для розробників грантів.

Раніше ми повідомляли про те, що курс криптовалюти Ethereum різко збільшився за цей тиждень і вперше перетнувВідома українська криптобіржа продає Bitcoin Cash за гривні, на черзі — Ripple 3Вартість Ethereum вперше в історії перетнула позначку в $1 тис позначку в $1 тис.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: