fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено бюджет України на озброєння у 2018 році

Opryljudneno bjudžet Ukraїny na ozbrojennja u 2018 roci
У 2018 році на розвиток, закупівлю, модернізацію військової техніки, засобів і устаткування виділено 16,4 млрд грн
U 2018 roci na rozvytok, zakupivlju, modernizaciju vijśkovoї tehniky, zasobiv i ustatkuvannja vydileno 16,4 mlrd grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загальна сума фінансування Міністерства оборони та озброєння у 2018 році становить 86,6 млрд гривень, що більш ніж на 20% більше, ніж в минулому році. Куди скерують гроші на озброєння. Зі згаданої суми витрати на керівництво та військове управління Збройними Силами України складають майже 500 млн грн. На забезпечення діяльності ЗСУ та підготовку військ дадуть 59,8 млрд грн. На медичне лікування та реабілітацію особового складу ЗСУ та інших категорій бюджетом передбачено 2,4 млрд грн. На будівництво і придбання житла для військовослужбовців виділено 857,6 млн грн. На підготовку військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації військових фахівців і патріотичне виховання молоді виділяється 2,8 млрд грн. На утилізацію боєприпасів, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів дають 534 млн грн. Нагадаємо, що українські Збройні Сили отримають електронну медицину. Впровадження комплексу системи електронних записів пацієнта сприятиме підвищенню якості медичного забезпечення української армії.
Реклама 👇 Замовити

Загальна сума фінансування Міністерства оборони та озброєння у 2018 році становить 86,6 млрд гривень, що більш ніж на 20% більше, ніж в минулому році.

Куди скерують гроші на озброєння

Зі згаданої суми витрати на керівництво та військове управління Збройними Силами України складають майже 500 млн грн. На забезпечення діяльності ЗСУ та підготовку військ дадуть 59,8 млрд грн. На медичне лікування та реабілітацію особового складу ЗСУ та інших категорій бюджетом передбачено 2,4 млрд грн. На будівництво і придбання житла для військовослужбовців виділено 857,6 млн грн. На підготовку військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації військових фахівців і патріотичне виховання молоді виділяється 2,8 млрд грн. На утилізацію боєприпасів, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів дають 534 млн грн.

Нагадаємо, що українські Збройні Сили отримаютьОприлюднено бюджет України на озброєння у 2018 році 1Українські Збройні Сили отримають електронну медицину електронну медицину. Впровадження комплексу системи електронних записів пацієнта сприятиме підвищенню якості медичного забезпечення української армії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: