Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Творець Ethereum пропонує гранти для розробників

Tvoreć Ethereum proponuje granty dlja rozrobnykiv

Автор Ethereum Віталік Бутерін оголосив про те, що будуть виділені гранти розробникам, які допоможуть вдосконалити blockchain «ефіру». Потреба у масштабуванні мережі виникла через стрімке зростання популярності цієї криптовалюти серед користувачів. Кількість транзакцій вже наближається до 1 млн на добу
Avtor Ethereum Vitalik Buterin ogolosyv pro te, ščo buduť vydileni granty rozrobnykam, jaki dopomožuť vdoskonalyty blockchain «efiru». Potreba u masštabuvanni mereži vynykla čerez strimke zrostannja populjarnosti cijeї kryptovaljuty sered korystuvačiv. Kiľkisť tranzakcij vže nablyžajeťsja do 1 mln na dobu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Неприбуткова організація, яка здійснює нагляд за розробкою Ethereum, офіційно представила дві програми субсидій. Вони будуть підтримувати дослідження щодо того, як збільшити кількість транзакцій. У публікації в офіційному блозі Ethereum творець ефіру Віталік Бутерін зауважив, що масштабування мережі є єдиною найважливішою ключовою технічною проблемою, яку розробникам потрібно подолати. Що варто знати про надання грантів Ethereum. Грантові програми мають стимулювати розробників до реалізації 2 запропонованих рішень для масштабування. Це — sharding- та layer-two протоколи. Sharding (шардінґ) — це процес, який вимагає наявності лише кількох вузлів у blockchain-блоці для підтвердження транзакції, замість того, щоби це робив кожен окремий вузол. Станом на січень 2018 року розробники ефіру обробляють специфікації для свого протоколу sharding, і шукають команди для створення реалізацій цього нового підходу та перевірки. Згідно з публікацією блогу, гранти на кожну програму будуть коливатися від $50 тис до $1 млн. Виплати будуть призначені для покриття витрат на розробку. Успішні команди також отримають сприяння у впровадженні своїх розробок для всієї мережі, яка працює з ефіром. Нагадаємо, раніше ми публікували докладний огляд ринку криптовалют за підсумками III кварталу 2017 року.

Неприбуткова організація, яка здійснює нагляд за розробкою Ethereum, офіційно представила дві програми субсидій. Вони будуть підтримувати дослідження щодо того, як збільшити кількість транзакцій. У публікації в офіційному блозі Ethereum творець «ефіру» Віталік Бутерін зауважив, що масштабування мережі є «єдиною найважливішою ключовою технічною проблемою», яку розробникам потрібно подолати.

Що варто знати про надання грантів Ethereum

Грантові програми мають стимулювати розробників до реалізації 2 запропонованих рішень для масштабування. Це — sharding- та layer-two протоколи. Sharding («шардінґ») — це процес, який вимагає наявності лише кількох вузлів у blockchain-блоці для підтвердження транзакції, замість того, щоби це робив кожен окремий вузол. Станом на січень 2018 року розробники «ефіру» обробляють специфікації для свого протоколу sharding, і шукають команди для створення реалізацій цього нового підходу та перевірки.

Згідно з публікацією блогу, гранти на кожну програму будуть коливатися від $50 тис до $1 млн. Виплати будуть призначені для покриття витрат на розробку. Успішні команди також отримають сприяння у впровадженні своїх розробок для всієї мережі, яка працює з «ефіром».

Нагадаємо, раніше ми публікували докладний огляд ринку криптовалют за підсумками III кварталу 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: