fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оподаткування закордонних відправлень (так зв. «три посилки») відтерміновано до 2019 року

Opodatkuvannja zakordonnyh vidpravleń (tak zv. «try posylky») vidterminovano do 2019 roku
«Закон про три посилки», який спричинив бурхливе обговорення в інтернеті у грудні 2017 року серед українських споживачів та компаній-перевізників, Президент України підписав. Проте набуття чинності норм щодо обмежень у €150 на відправлення відтерміноване
«Zakon pro try posylky», jakyj spryčynyv burhlyve obgovorennja v interneti u grudni 2017 roku sered ukraїnśkyh spožyvačiv ta kompanij-pereviznykiv, Prezydent Ukraїny pidpysav. Prote nabuttja čynnosti norm ščodo obmežeń u €150 na vidpravlennja vidterminovane
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Водночас із відтермінуванням норм закону про так звані три посилки до 2019 року, обмеження на безподаткове ввезення товарів в багажі у розмірі €500 вже почало діяти із 1 січня 2018-го. Воно чинне при вїзді до України із товарами на зазначену вище суму. Як діятиме норма нового закону. Обмеження почнуть діяти із 1 січня 2019 року. Вони поширюються на безподаткове пересилання товарів з-за кордону, що передбачають сплату ПДВ (20%), мита (10%) й акцизу при отриманні понад 3 відправлень з-за кордону на місяць сумарною вартістю понад €150 євро кожна. Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році. Закон вже було опубліковано в газеті Голос України. Одночасно обмеження на безподаткове ввезення товарів у багажі вже почало діяти. Також при вїзді в Україну через аеропорт обмеження на безмитне провезення товарів складає еквівалент €1 тис. При цьому в разі вїзду в країну частіше, ніж 1 раз на 72 години, обмеження на безподаткове ввезення товарів становить €50 для однієї особи. Зміни в царині оподаткування товарів та відправлень, на думку ініціаторів, мають запобігти поширенню схем сірого та чорного імпортування електроніки та ґаджетів до України. В таких схемах великі партії товарів розподіляються на дрібніші і завозяться в Україну за рахунок пересилання окремим отримувачам. Нагадаємо, раніше національні перевізники та компанії-оператори ринку поштових відправлень закликали керівництво держави ветувати поданий депутатами законопроект. Серед основних причин — високі витрати на створення інфраструктури електронного моніторингу.
Реклама 👇 Замовити

Водночас із відтермінуванням норм закону про так звані «три посилки» до 2019 року, обмеження на безподаткове ввезення товарів в багажі у розмірі €500 вже почало діяти із 1 січня 2018-го. Воно чинне при в’їзді до України із товарами на зазначену вище суму.

Як діятиме норма нового закону

Обмеження почнуть діяти із 1 січня 2019 року. Вони поширюються на безподаткове пересилання товарів з-за кордону, що передбачають сплату ПДВ (20%), мита (10%) й акцизу при отриманні понад 3 відправлень з-за кордону на місяць сумарною вартістю понад €150 євро кожна. Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році. Закон вже було опубліковано в газеті «Голос України».

Одночасно обмеження на безподаткове ввезення товарів у багажі вже почало діяти. Також при в’їзді в Україну через аеропорт обмеження на безмитне провезення товарів складає еквівалент €1 тис. При цьому в разі в’їзду в країну частіше, ніж 1 раз на 72 години, обмеження на безподаткове ввезення товарів становить €50 для однієї особи. Зміни в царині оподаткування товарів та відправлень, на думку ініціаторів, мають запобігти поширенню схем «сірого» та «чорного» імпортування електроніки та ґаджетів до України. В таких схемах великі партії товарів розподіляються на дрібніші і завозяться в Україну за рахунок пересилання окремим отримувачам.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше національні перевізники та компанії-оператори ринку поштових відправлень закликали керівництво державиОподаткування закордонних відправлень (так зв. «три посилки») відтерміновано до 2019 року 1Поштові оператори закликали ветувати закон про «три посилки» ветувати поданий депутатами законопроект. Серед основних причин — високі витрати на створення інфраструктури електронного моніторингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: