fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародний автошлях на Донеччині обладнають сучасними технологіями

Mižnarodnyj avtošljah na Doneččyni obladnajuť sučasnymy tehnologijamy
Міжнародний автошлях М-03 Київ – Харків – Довжанський отримав систему відеонагляду та освітлення, яке працюватиме від сонячних панелей та вітрогенератора
Mižnarodnyj avtošljah M-03 Kyїv – Harkiv – Dovžanśkyj otrymav systemu videonagljadu ta osvitlennja, jake pracjuvatyme vid sonjačnyh panelej ta vitrogeneratora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дороги — чи не найбільш вразлива ланка сучасної української інфраструктури. Транспортне сполучення важливе для усіх регіонів України, однак інфраструктура Сходу потребує чи не найбільш нагальної модернізації. Саме тому один із автошляхів на Донецькому напрямку буде піддано суттєвій реконструкції. Йдеться про міжнародну трасу М-03 Київ – Харків – Довжанський. Більш енергоефективним зроблять автошлях за рахунок новітніх джерел забезпечення енергією. Безперебійне накопичення електроенергії забезпечуватиме вітрогенератор потужністю 1,8 кВт. Сонячні  панелі отримають сумарну потужність 1,2 кВт. Як працюватиме система на оновленій трасі. Сучасне устаткування для забезпечення освітлення та живлення дорожньої інфраструктури працюватиме від невичерпних та чистих джерел енергії – сили вітру та випромінювання сонця. Накопичувати енергію будуть два літій-іонні акумулятори. Їх сумарна потужність складатиме 11 кВт. Вони дозволять системі працювати під час несприятливих погодних умов навколишнього середовища. Керування сучасним устаткуванням здійснюється за допомогою головного контролера. Монтаж модулів метеоконтролю та відеонагляду заплановано на 2018 рік. У подальшому триватимуть інші роботи на цьому транспортному напрямку. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що дві області України вже готуються до того, що у них з’являться платні автомагістралі. Планується, що платні магістралі з’єднають міста Львів та Краковець, а також Київ і Білу Церкву. Дороги нового типу будуть функціонувати паралельно з існуючими безкоштовними трасами. Повноцінне запровадження в експлуатацію цих об’єктів очікують у наступні роки.
Реклама 👇 Замовити

Дороги — чи не найбільш вразлива ланка сучасної української інфраструктури. Транспортне сполучення важливе для усіх регіонів України, однак інфраструктура Сходу потребує чи не найбільш нагальної модернізації. Саме тому один із автошляхів на Донецькому напрямку буде піддано суттєвій реконструкції. Йдеться про міжнародну трасу М-03 Київ – Харків – Довжанський. Більш енергоефективним зроблять автошлях за рахунок новітніх джерел забезпечення енергією. Безперебійне накопичення електроенергії забезпечуватиме вітрогенератор потужністю 1,8 кВт. Сонячні  панелі отримають сумарну потужність 1,2 кВт.

Як працюватиме система на оновленій трасі

Сучасне устаткування для забезпечення освітлення та живлення дорожньої інфраструктури працюватиме від невичерпних та чистих джерел енергії – сили вітру та випромінювання сонця. Накопичувати енергію будуть два літій-іонні акумулятори. Їх сумарна потужність складатиме 11 кВт. Вони дозволять системі працювати під час несприятливих погодних умов навколишнього середовища. Керування сучасним устаткуванням здійснюється за допомогою головного контролера. Монтаж модулів метеоконтролю та відеонагляду заплановано на 2018 рік. У подальшому триватимуть інші роботи на цьому транспортному напрямку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що дві області України вже готуються до того, що у них з’являться платні автомагістраліМіжнародний автошлях на Донеччині обладнають сучасними технологіями 1Стали відомі подробиці про перший платний автобан в Україні. Планується, що платні магістралі з’єднають міста Львів та Краковець, а також Київ і Білу Церкву. Дороги нового типу будуть функціонувати паралельно з існуючими безкоштовними трасами. Повноцінне запровадження в експлуатацію цих об’єктів очікують у наступні роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: