fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Науку в Україні у 2018-му профінансують на +30%

Nauku v Ukraїni u 2018-mu profinansujuť na +30%
Цьогоріч фінансування науки збільшилося на понад 30% порівняно з минулим роком: з 4,7 млрд грн до 6,1 млрд грн
Cogorič finansuvannja nauky zbiľšylosja na ponad 30% porivnjano z mynulym rokom: z 4,7 mlrd grn do 6,1 mlrd grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видатки уряду на розвиток наукової сфери в Україні збільшаться — проте зростання не буде однаковим для різних інституцій та організацій. Найсуттєвіше зросло фінансування Національної академії наук – понад 38%. На фінансування наукових досліджень в університетах виділили значно менше коштів – лише на 12,3%. На часі дізнатися, як фінансуватимуть науку впродовж наступних 12 місяців в Україні. Яка ситуація із вкладенням коштів в науку порівняно із 2017 роком. У 2017 році у розпорядженні Національної академії наук України (НАН) було 2 млрд 719 млн грн. Фінансування на університетську науку, яким розпоряджається Міністерство освіти і науки України, становило 621,5 млн гривень. У Міністерстві освіти повідомляють, що у бюджеті 2018 року запровадили важливу новацію – для НАН відкрито нову програму Підтримка розвитку пріоритетних напрямків досліджень. На фінансування в рамках цієї програми закладено бюджет у 500 млн грн. Розвиток науки на місцях триває не лише за рахунок фінансування із державного бюджету. Нагадаємо, що Центр науки у Тернополі об’єднав ІТ-музей та міні-лабораторії. Науковий музей займає площу майже 620 м². У планах творців нового закладу значиться зробити сучасні лабораторії, дати можливість поєднувати теорію з практикою. На реалізацію проекту його засновники витратили 1 млн грн.
Реклама 👇 Замовити

Видатки уряду на розвиток наукової сфери в Україні збільшаться — проте зростання не буде однаковим для різних інституцій та організацій. Найсуттєвіше зросло фінансування Національної академії наук – понад 38%. На фінансування наукових досліджень в університетах виділили значно менше коштів – лише на 12,3%. На часі дізнатися, як фінансуватимуть науку впродовж наступних 12 місяців в Україні.

Яка ситуація із вкладенням коштів в науку порівняно із 2017 роком

У 2017 році у розпорядженні Національної академії наук України (НАН) було 2 млрд 719 млн грн. Фінансування на університетську науку, яким розпоряджається Міністерство освіти і науки України, становило 621,5 млн гривень. У Міністерстві освіти повідомляють, що у бюджеті 2018 року запровадили «важливу новацію» – для НАН відкрито нову програму «Підтримка розвитку пріоритетних напрямків досліджень». На фінансування в рамках цієї програми закладено бюджет у 500 млн грн.

Розвиток науки на місцях триває не лише за рахунок фінансування із державного бюджету. Нагадаємо, що Центр науки у Тернополі об’єднавНауку в Україні у 2018-му профінансують на +30% 1Центр науки у Тернополі об’єднав ІТ-музей та міні-лабораторії ІТ-музей та міні-лабораторії. Науковий музей займає площу майже 620 м². У планах творців нового закладу значиться зробити сучасні лабораторії, дати можливість поєднувати теорію з практикою. На реалізацію проекту його засновники витратили 1 млн грн.

Фінансування науки в Україні у 2018-му зросло на 30%

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: