Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Білорусі студентів навчатимуть роботі з криптовалютами та blockchain

U Bilorusi studentiv navčatymuť roboti z kryptovaljutamy ta blockchain

Білоруські студенти невдовзі не просто знатимуть, що таке криптовалюти — а й отримуватимуть дипломи за це знання. Та й не де-небудь, а у державному виші
Biloruśki studenty nevdovzi ne prosto znatymuť, ščo take kryptovaljuty — a j otrymuvatymuť dyplomy za ce znannja. Ta j ne de-nebuď, a u deržavnomu vyši
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У березні 2018 року у Білорусі стартує вивчення Bitcoin, blockchain та інших криптовалют і технологій, що з ними пов’язані, у одному з державних вишів країни. Що викладатимуть студентам. Новий освітній курс стартує у  Білоруському державному університеті на базі вищої школи. В основу курсу буде покладено вичення технологій та сутності криптовалют і операцій із ними. Нову освітню програму запускають як складову для перепідготовки за 4 спеціалізаціями. Більше про криптовалюти дізнаються студенти за такими напрямками: операції з криптовалютами, операції з ф’ючерсними контрактами, запровадження технології blockchain, проведення ICO в якості альтернативи для IPO. Освітня програма передбачає дистанційну форму навчання. Курс триватиме 1 рік та 8 міс. По завершеню курсу студенти отримають кваліфікаційний диплом Аналітик цінних паперів. Раніше стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет, яким фактично легалізовано видобуток криптовалют, операції із ними та застосування технології blockchain на території країни.

У березні 2018 року у Білорусі стартує вивчення Bitcoin, blockchain та інших криптовалют і технологій, що з ними пов’язані, у одному з державних вишів країни.

Що викладатимуть студентам

Новий освітній курс стартує у  Білоруському державному університеті на базі вищої школи. В основу курсу буде покладено вичення технологій та сутності криптовалют і операцій із ними. Нову освітню програму запускають як складову для перепідготовки за 4 спеціалізаціями. Більше про криптовалюти дізнаються студенти за такими напрямками:

  • операції з криптовалютами,
  • операції з ф’ючерсними контрактами,
  • запровадження технології blockchain,
  • проведення ICO в якості альтернативи для IPO.

Освітня програма передбачає дистанційну форму навчання. Курс триватиме 1 рік та 8 міс. По завершеню курсу студенти отримають кваліфікаційний диплом «Аналітик цінних паперів».

Раніше стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет, яким фактично легалізовано видобуток криптовалют, операції із ними та застосування технології blockchain на території країни.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: