fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Білорусі студентів навчатимуть роботі з криптовалютами та blockchain

U Bilorusi studentiv navčatymuť roboti z kryptovaljutamy ta blockchain
Білоруські студенти невдовзі не просто знатимуть, що таке криптовалюти — а й отримуватимуть дипломи за це знання. Та й не де-небудь, а у державному виші
Biloruśki studenty nevdovzi ne prosto znatymuť, ščo take kryptovaljuty — a j otrymuvatymuť dyplomy za ce znannja. Ta j ne de-nebuď, a u deržavnomu vyši
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У березні 2018 року у Білорусі стартує вивчення Bitcoin, blockchain та інших криптовалют і технологій, що з ними пов’язані, у одному з державних вишів країни. На часі дізнатися більше про те, як відбуватиметься навчання та чого вчитимуть студентів на цих спеціальностях. Що викладатимуть студентам про blockchain. Новий освітній курс, присвячений цій технології зокрема та криптовалютам в цілому, стартує у  Білоруському державному університеті на базі вищої школи. В основу курсу буде покладено вичення технологій та сутності криптовалют і операцій із ними. Нову освітню програму запускають як складову для перепідготовки за 4 спеціалізаціями, які вже викладають у цьому білоруському виші. Більше про криптовалюти та технології, із ними пов’язані, дізнаються студенти за такими напрямками: операції з криптовалютами на ринку, операції з фючерсними контрактами, запровадження технології blockchain на рівні розрахунків, проведення ICO в якості альтернативи для IPO. Освітня програма передбачає дистанційну форму навчання студентів, які виявлять бажання здобути новий фах. Курс навчання триватиме 1 рік та 8 міс. По завершеню курсу студенти отримають кваліфікаційний диплом Аналітик цінних паперів державного зразка. Раніше стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет, яким фактично легалізовано видобуток криптовалют, операції із ними та застосування технології blockchain на території країни. Чиновники сподіваються, що у такий спосіб вдаться залучити інноваційні компанії до країни.
Реклама 👇 Замовити

У березні 2018 року у Білорусі стартує вивчення Bitcoin, blockchain та інших криптовалют і технологій, що з ними пов’язані, у одному з державних вишів країни. На часі дізнатися більше про те, як відбуватиметься навчання та чого вчитимуть студентів на цих спеціальностях.

Що викладатимуть студентам про blockchain

Новий освітній курс, присвячений цій технології зокрема та криптовалютам в цілому, стартує у  Білоруському державному університеті на базі вищої школи. В основу курсу буде покладено вичення технологій та сутності криптовалют і операцій із ними. Нову освітню програму запускають як складову для перепідготовки за 4 спеціалізаціями, які вже викладають у цьому білоруському виші. Більше про криптовалюти та технології, із ними пов’язані, дізнаються студенти за такими напрямками:

  • операції з криптовалютами на ринку,
  • операції з ф’ючерсними контрактами,
  • запровадження технології blockchain на рівні розрахунків,
  • проведення ICO в якості альтернативи для IPO.

Освітня програма передбачає дистанційну форму навчання студентів, які виявлять бажання здобути новий фах. Курс навчання триватиме 1 рік та 8 міс. По завершеню курсу студенти отримають кваліфікаційний диплом «Аналітик цінних паперів» державного зразка.

Раніше стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декретУ Білорусі студентів навчатимуть роботі з криптовалютами та blockchain 1У Білорусі легалізували blockchain, яким фактично легалізовано видобуток криптовалют, операції із ними та застосування технології blockchain на території країни. Чиновники сподіваються, що у такий спосіб вдаться залучити інноваційні компанії до країни.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: