fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Різдвяний експорт — Україна продала 1/2 європейських іграшок

Rizdvjanyj eksport — Ukraїna prodala 1/2 jevropejśkyh igrašok
Експорт ялинкових прикрас із України зріс на третину. За 10 місяців 2017 року еквівалент експорту виробів для новорiчних і рiздвяних свят склав $6,1 млн
Eksport jalynkovyh prykras iz Ukraїny zris na tretynu. Za 10 misjaciv 2017 roku ekvivalent eksportu vyrobiv dlja novoričnyh i rizdvjanyh svjat sklav $6,1 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україну звикли сприймати як експортера сировини та кадрового ресурсу до інших країн світу. Втім, виявляється, у нас виробляють значну частку так званого святкового експорту, який добре знають і люблять дорослі й малі. Йдеться про постачання на ринок країн Європейського Союзу ялинкових прикрас. Експорт ялинкових прикрас до країн світу з України суттєво зріс за показниками 2017 року. Розширилась географія поставок українських новорічно-різдвяних виробів. На сьогодні наші ялинкові іграшки присутні на ринках 28 країн світу. На часі дізнатися більше про це. Куди Україна здійснює експорт новорічних прикрас. Експортуються новорічні товари українського виробника в основному до країн Європейського Союзу. Протягом 10 місяців 2017 року Україна експортувала 58,2% загального обсягу ялинкових прикрас для цих ринків. Серед 5 найбільших ринків споживання українських новорічних іграшок три країни є членами ЄС — це Нідерланди, Німеччина та Польща. Як повідомила Торговий представник України Наталія Микольська, наші новорічні іграшки експортуються також до таких країн, як США, Ізраїль, Мальдіви, Грузія, Великобританія. За підсумками 2017 року також з’явилися нові країни-імпортери українських виробів. Це — Австрія, Вірменія та Румунія. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що в цілому експорт українських товарів у 2017 році зріс на понад 20%. Показник експорту збільшився на $6,7 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Збільшення обсягів відбулося за всіма товарними групами.
Реклама 👇 Замовити

Україну звикли сприймати як експортера сировини та кадрового ресурсу до інших країн світу. Втім, виявляється, у нас виробляють значну частку так званого «святкового експорту», який добре знають і люблять дорослі й малі. Йдеться про постачання на ринок країн Європейського Союзу ялинкових прикрас. Експорт ялинкових прикрас до країн світу з України суттєво зріс за показниками 2017 року. Розширилась географія поставок українських новорічно-різдвяних виробів. На сьогодні наші ялинкові іграшки присутні на ринках 28 країн світу. На часі дізнатися більше про це.

Куди Україна здійснює експорт новорічних прикрас

Експортуються новорічні товари українського виробника в основному до країн Європейського Союзу. Протягом 10 місяців 2017 року Україна експортувала 58,2% загального обсягу ялинкових прикрас для цих ринків. Серед 5 найбільших ринків споживання українських новорічних іграшок три країни є членами ЄС — це Нідерланди, Німеччина та Польща. Як повідомила Торговий представник України Наталія Микольська, наші новорічні іграшки експортуються також до таких країн, як США, Ізраїль, Мальдіви, Грузія, Великобританія. За підсумками 2017 року також з’явилися нові країни-імпортери українських виробів. Це — Австрія, Вірменія та Румунія.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що в цілому експорт українських товарів у 2017 році зрісРіздвяний експорт — Україна продала 1/2 європейських іграшок 1Експорт українських товарів зріс на 20,9% і встановив новий рекорд на понад 20%. Показник експорту збільшився на $6,7 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Збільшення обсягів відбулося за всіма товарними групами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: