fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські факт-чекери збирають кошти на кампанію перевірки політиків

Ukraїnśki fakt-čekery zbyrajuť košty na kampaniju perevirky politykiv
Аби на виборах у 2019 році українці могли зробити свідомий вибір, платформа VoxCheck перевірятиме все, що кажуть українські політики протягом 2018 року. Потім аналітики створять рейтинг маніпуляторів та тих політиків, які лукавили  
Aby na vyborah u 2019 roci ukraїnci mogly zrobyty svidomyj vybir, platforma VoxCheck perevirjatyme vse, ščo kažuť ukraїnśki polityky protjagom 2018 roku. Potim analityky stvorjať rejtyng manipuljatoriv ta tyh politykiv, jaki lukavyly  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фактчекінгова платформа вже 2 роки перевіряє слова українських політиків та спростовує брехню у їхніх промовах. За даними першого рейтингу від VoxCheck, середньостатистичний політик в Україні каже неправду, перебільшує чи маніпулює у 2 випадках із 3. Як працює платформа VoxCheck. Протягом 2018 року VoxCheck перевірятиме ТОП-20 діячів на українській політичній сцені. Потім аналітики готуватимуть рейтинг за критеріями брехун та правдоруб. Після дослідження команда проекту створить платформу Онлайн-антологія брехні та маніпуляцій. Сервіс допоможе у 2 кліки побачити картину неправди та маніпуляцій українського політикуму. Поруч із неправдою та маніпуляціями дослідники-ентузіасти публікуватимуть факти, аби бачити, де є правда у словах політиків. Варто додати, що проект запустився на початку 2016 року. Тоді українці допомогли VoxCheck зібрати на Спільнокошті 372 тис грн. Цього разу потрібно трохи більше 241 тис грн. Кампанія на майданчику для краудфандингу вже стартувала. Нагадаємо, що українців раніше запросили стати Агентами Спільнокошту. Мета цього кроку — створення мережі сертифікованих Агентів Спільнокошту, здатних поглиблювати вплив колективного фінансування проектів та стартапів як інструменту для соціального впливу та покращення суспільства. Раніше ми також розповідали вам про ризики інформаційних війн у 2018 році та про те, як відрізнити фейкові новини від справжніх.
Реклама 👇 Замовити

Фактчекінгова платформа вже 2 роки перевіряє слова українських політиків та спростовує брехню у їхніх промовах. За даними першого рейтингу від VoxCheck, середньостатистичний політик в Україні каже неправду, перебільшує чи маніпулює у 2 випадках із 3.

Як працює платформа VoxCheck

Протягом 2018 року VoxCheck перевірятиме ТОП-20 діячів на українській політичній сцені. Потім аналітики готуватимуть рейтинг за критеріями «брехун» та «правдоруб». Після дослідження команда проекту створить платформу «Онлайн-антологія брехні та маніпуляцій». Сервіс допоможе у 2 кліки побачити картину неправди та маніпуляцій українського політикуму. Поруч із неправдою та маніпуляціями дослідники-ентузіасти публікуватимуть факти, аби бачити, де є правда у словах політиків. Варто додати, що проект запустився на початку 2016 року. Тоді українці допомогли VoxCheck зібрати на «Спільнокошті» 372 тис грн. Цього разу потрібно трохи більше 241 тис грн. Кампанія на майданчику для краудфандингу вже стартувала.

Нагадаємо, що українців раніше запросилиУкраїнські факт-чекери збирають кошти на кампанію перевірки політиків 1Українців запрошують стати «Агентами Спільнокошту» стати «Агентами Спільнокошту». Мета цього кроку — створення мережі сертифікованих «Агентів Спільнокошту», здатних поглиблювати вплив колективного фінансування проектів та стартапів як інструменту для соціального впливу та покращення суспільства. Раніше ми також розповідали вам про ризики інформаційних війнУкраїнські факт-чекери збирають кошти на кампанію перевірки політиків 2Що означатиме інформаційна війна для 2018-го — і як її виграти у 2018 році та про те, як відрізнити фейкові новиниУкраїнські факт-чекери збирають кошти на кампанію перевірки політиків 3Як розпізнати фейкові новини та статті від справжніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: