fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«1+1 media» надаватиме відеоконтент для Megogo, Kyivstar та lifecell

«1+1 media» nadavatyme videokontent dlja Megogo, Kyivstar ta lifecell
«1+1 media» розпочинає співпрацю з міжнародним ОТТ-сервісом Megogo та телеком-операторами в рамках стратегії присутності групи на цифрових платформах  
«1+1 media» rozpočynaje spivpracju z mižnarodnym OTT-servisom Megogo ta telekom-operatoramy v ramkah strategiї prysutnosti grupy na cyfrovyh platformah  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Медіахолдинг 1+1 media доповнить відеотеки двох найбільших східно-європейських онлайн-кінотеатрів 600 серіями контенту. Що передбачає новий формат співпраці для 1+1 media. Медіахолдинг орієнтується на країни з великою кількістю української діаспори. Наступним майданчиком, де буде присутній контент 1+1 media, стане ОТТ-платформа канадської телекомунікаційної групи Bell. На черзі та в найближчих планах – Amazon Prime Video. Також компанія оголосила про співпрацю з українськими телеком-операторами Київстар та lifecell із 30 грудня 2017 року. ФОрмат співпраці передбачає доступ без тарифікації трафіку до VOD-платформи 1+1 video в 3G-мережах мобільних операторів. Нетарифікований доступ до відеобібліотеки групи відкрито у рамках пакетів Безлім Відео для абонентів Київстар, а також Жара та Абсолютна свобода для абонентів lifecell. Крім того, спеціалісти департаменту 1+1 Digital адаптували VOD-платформу для смартфонів. Тепер плеєр автоматично змінює розширення відео на основі швидкості інтернету та підлаштовується під відеопотік. Нагадаємо, що нещодавно ми публікували інтерв’ю із PR-менеджеркою 1+1 медіа Світланою Павелецькою. У розмові йшлося про репутаційний менеджмент у бізнесі та  подолання репутаційних ризиків для медіапроектів.
Реклама 👇 Замовити

Медіахолдинг «1+1 media» доповнить відеотеки двох найбільших східно-європейських онлайн-кінотеатрів 600 серіями контенту.

Що передбачає новий формат співпраці для «1+1 media»

Медіахолдинг орієнтується на країни з великою кількістю української діаспори. Наступним майданчиком, де буде присутній контент «1+1 media», стане ОТТ-платформа канадської телекомунікаційної групи Bell. На черзі та в найближчих планах – Amazon Prime Video. Також компанія оголосила про співпрацю з українськими телеком-операторами «Київстар» та lifecell із 30 грудня 2017 року. ФОрмат співпраці передбачає доступ без тарифікації трафіку до VOD-платформи 1+1 video в 3G-мережах мобільних операторів. Нетарифікований доступ до відеобібліотеки групи відкрито у рамках пакетів «Безлім Відео» для абонентів «Київстар», а також «Жара» та «Абсолютна свобода» для абонентів lifecell. Крім того, спеціалісти департаменту «1+1 Digital» адаптували VOD-платформу для смартфонів. Тепер плеєр автоматично змінює розширення відео на основі швидкості інтернету та підлаштовується під відеопотік.

Нагадаємо, що нещодавно ми публікували інтерв’ю із PR-менеджеркою «1+1 медіа» Світланою Павелецькою. У розмові йшлося«1+1 media» надаватиме відеоконтент для Megogo, Kyivstar та lifecell 1Світлана Павелецька, «1+1 медіа» — про репутаційний менеджмент у бізнесі про репутаційний менеджмент у бізнесі та  подолання репутаційних ризиків для медіапроектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: