fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 1 січня 2018 року зменшено дозволену швидкість автівок у містах та селах

Iz 1 sičnja 2018 roku zmenšeno dozvolenu švydkisť avtivok u mistah ta selah
Починаючи з 1 січня поточного року, українським водіям потрібно буде повільніше їздити. Максимально допустима швидкість в межах українських міст, сіл та селищ міського типу складає відтепер 50 км/год
Počynajučy z 1 sičnja potočnogo roku, ukraїnśkym vodijam potribno bude poviľniše їzdyty. Maksymaľno dopustyma švydkisť v mežah ukraїnśkyh mist, sil ta selyšč miśkogo typu skladaje vidteper 50 km/god
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Постановою українського уряду із 1 січня 2018 року встановлено нову максимальну швидкість руху для усіх типів транспортних засобів в межах населених пунктів на території України. Як змінено швидкість руху для транспорту у 2018 році. Кабінет Міністрів України зскоротив максимум швидкості для автомобільного транспорту на дорогах в межах населених пунктів усіх типів. Новий рівень складає 50 км/год замість 60 км/год. Нові ліміти визачено постановою уряду №883 від 10 листопада 2017 року. Після опублікування у газеті Урядовий кур’єр постанова стала чинною із 1 січня 2018-го. За словами урядовців, зміна до правил дорожнього руху в Україні має підвищити рівень безпеки на дорогах як для водіїв та пасажирів, так і для пішоходів. Зазначимо, що згідно із нормами більшості країн ЄС визначено саме такий ліміт швидкості. Також є країни, де максмиальна швидкість руху в населеному пунктів — 30 км/год. Запровадження нових обмежень швидкості стало знову на часі після декількох резонансних ДТП наприкінці 2017-го року, внаслідок яких загинула одномоментно чимала кількість учасників дорожнього руху. Тоді ж прозвучали перші пропозиції щодо обмеження швидкості в містах та накладання нових штрафів на порушників. За словами ініціаторів таких змін, лише подібні кроки в змозі повернути ситуацію на дорогах у нормальне русло. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про зміни у правах автомобілістів та порядку надання водійських посвідчень. Відповідні пропозиції вніс уряд України у 2017 році.
Реклама 👇 Замовити

Постановою українського уряду із 1 січня 2018 року встановлено нову максимальну швидкість руху для усіх типів транспортних засобів в межах населених пунктів на території України.

Як змінено швидкість руху для транспорту у 2018 році

Кабінет Міністрів України зскоротив максимум швидкості для автомобільного транспорту на дорогах в межах населених пунктів усіх типів. Новий рівень складає 50 км/год замість 60 км/год. Нові ліміти визачено постановою уряду №883 від 10 листопада 2017 року. Після опублікування у газеті «Урядовий кур’єр» постанова стала чинною із 1 січня 2018-го.

За словами урядовців, зміна до правил дорожнього руху в Україні має підвищити рівень безпеки на дорогах як для водіїв та пасажирів, так і для пішоходів. Зазначимо, що згідно із нормами більшості країн ЄС визначено саме такий ліміт швидкості. Також є країни, де максмиальна швидкість руху в населеному пунктів — 30 км/год. Запровадження нових обмежень швидкості стало знову на часі після декількох резонансних ДТП наприкінці 2017-го року, внаслідок яких загинула одномоментно чимала кількість учасників дорожнього руху. Тоді ж прозвучали перші пропозиції щодо обмеження швидкості в містах та накладання нових штрафів на порушників. За словами ініціаторів таких змін, лише подібні кроки в змозі повернути ситуацію на дорогах у нормальне русло.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про зміни у правахІз 1 січня 2018 року зменшено дозволену швидкість автівок у містах та селах 1Автомобілісти та їхні права — що пропонує змінити уряд автомобілістів та порядку надання водійських посвідчень. Відповідні пропозиції вніс уряд України у 2017 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: