fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 1 січня почали діяти пільги на ввезення електромобілів в Україну

Iz 1 sičnja počaly dijaty piľgy na vvezennja elektromobiliv v Ukraїnu
Починаючи з 1 січня 2018 року, ввезення електромобілів до України з-за меж країни можливе без сплати податку на додану вартість (ПДВ) й із нульовою ставкою акцизу
Počynajučy z 1 sičnja 2018 roku, vvezennja elektromobiliv do Ukraїny z-za mež kraїny možlyve bez splaty podatku na dodanu vartisť (PDV) j iz nuľovoju stavkoju akcyzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зміни у порядку імпорту електромобілів до України набули чинності у перший день нового року. Яким буде порядок ввезення електромобілів до України у 2018-му. Відповідний закон Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році (№2245-VIII) оприлюднено у виданні українського парламенту Голос України за 30 грудня 2017-го. Він набув чинності з 1 січня 2018 року. Згідно із цим законом, до кінця 2018 року звільняються від обкладення податком на додану вартість операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митну територію України транспортних засобів, оснащених винятково електричними двигунами. Також ці транспортні засоби звільняються від акцизного оподаткування. Раніше імпортні електромобілі при ввезені мали сплатити ПДВ в розмірі 16,8% та акцизний збір €109. За 2017 рік до України було ввезено 2274 електромобілі. Раніше ми повідомляли вам про найбільший електромобіль, представлений у Швейцарії.
Реклама 👇 Замовити

Зміни у порядку імпорту електромобілів до України набули чинності у перший день нового року.

Яким буде порядок ввезення електромобілів до України у 2018-му

Відповідний закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (№2245-VIII) оприлюднено у виданні українського парламенту «Голос України» за 30 грудня 2017-го. Він набув чинності з 1 січня 2018 року.

Згідно із цим законом, до кінця 2018 року звільняються від обкладення податком на додану вартість операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митну територію України транспортних засобів, оснащених винятково електричними двигунами. Також ці транспортні засоби звільняються від акцизного оподаткування. Раніше імпортні електромобілі при ввезені мали сплатити ПДВ в розмірі 16,8% та акцизний збір €109. За 2017 рік до України було ввезено 2274 електромобілі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше ми повідомляли вам про найбільший електромобільІз 1 січня почали діяти пільги на ввезення електромобілів в Україну 1В Швейцарії представили найбільший електромобіль вагою 45 тонн, представлений у Швейцарії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: