Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запустилася безкоштовна база цитат із 14 млн наукових робіт

Zapustylasja bezkoštovna baza cytat iz 14 mln naukovyh robit

Справжній подарунок під новорічну ялинку для дослідників зробили представники ініціативи The Initiative of Open Citations (140C). За їхніми словами, вони оприлюднили каталог 14 млн наукових праць, досліджень та статей для публічного доступу та використання
Spravžnij podarunok pid novoričnu jalynku dlja doslidnykiv zrobyly predstavnyky iniciatyvy The Initiative of Open Citations (140C). Za їhnimy slovamy, vony opryljudnyly katalog 14 mln naukovyh prać, doslidžeń ta statej dlja publičnogo dostupu ta vykorystannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  The Initiative of Open Citations (140C) оголосила про запуск списків із посиланнями на наукові статті та каталогів доступу до різного роду дослідницьких матеріалів. Це буде найбільша база цитат на планеті. Як працюватиме найбільша в світі онлайн-база наукових робіт. Як йдеться на сайті ініціативи, цитати зв’язують разом наукові знання та культурну спадщину. За словами авторів ініціативи, цитування є ключем до того, як ми знаємо певні факти і дають змогу додавати наукових підтверджень та достовірності до власних досліджень та наукових праць. Саме тому й було запущено каталог цитат, які дозволять збагатити базу наукових досліджень та дадуть доступ молодим дослідникам до поглиблення та верифікації власних наукових досліджень. Ініціатором цього починання у 2016 році виступила організація Wikimedia Foundation та ще 5 партнерів, включно Public Library of Science та виданням eLife. Результат їхньої спільної праці дасть доступ до 14 млн наукових робіт в усьому світі. Це буде найбільший каталог підтверджених цитат із першоджерелами за весь час існування наукових досліджень. Раніше ми розповідали вам про досягнення науки та технологій за 2017 рік.

The Initiative of Open Citations (140C) оголосила про запуск списків із посиланнями на наукові статті та каталогів доступу до різного роду дослідницьких матеріалів. Це буде найбільша база цитат на планеті.

Як працюватиме найбільша в світі онлайн-база наукових робіт

Як йдеться на сайті ініціативи, «цитати зв’язують разом наукові знання та культурну спадщину». За словами авторів ініціативи, цитування є ключем до того, як ми знаємо певні факти і дають змогу додавати наукових підтверджень та достовірності до власних досліджень та наукових праць. Саме тому й було запущено каталог цитат, які дозволять збагатити базу наукових досліджень та дадуть доступ молодим дослідникам до поглиблення та верифікації власних наукових досліджень.

Ініціатором цього починання у 2016 році виступила організація Wikimedia Foundation та ще 5 партнерів, включно Public Library of Science та виданням eLife. Результат їхньої спільної праці дасть доступ до 14 млн наукових робіт в усьому світі. Це буде найбільший каталог підтверджених цитат із першоджерелами за весь час існування наукових досліджень.

Раніше ми розповідали вам про досягнення науки та технологій за 2017 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: