fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна розширить експорт із Саудівською Аравією

Ukraїna rozšyryť eksport iz Saudivśkoju Aravijeju
Експорт з України близько 80-ти перероблених харчових продуктів до Саудівської Аравії стане можливий завдяки допомозі міжнародного проекту IFC «Інвестиційний клімат в аграрному секторі країни»  
Eksport z Ukraїny blyźko 80-ty pereroblenyh harčovyh produktiv do Saudivśkoї Araviї stane možlyvyj zavdjaky dopomozi mižnarodnogo proektu IFC «Investycijnyj klimat v agrarnomu sektori kraїny»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Торгувати зі східними країнами можна не лише паливом чи обладнанням. І хоча країни Близького Сходу вважаються батьківщиною східних ласощів, продукція кондитерської сфери — як виявилося — їх цікавить. За ініціативою Асоціації УКРКОНДПРОМ Державна служба із захисту споживчих стандартів провела перемовини з компетентною службою Королівства Саудівська Аравія. Темою став експорт продуктів з України. На часі дізнатися, про що змогли домовитися сторони. Які результати перемовин. Відтепер погоджено використання форми сертифіката здоров’я. Він потрібен для постачання з України перероблених харчових продуктів. Зазначена форма сертифікації дасть можливість експортувати не тільки кондитерські вироби, але й близько 80 інших видів перероблених харчових продуктів. Обмін товарами та харчовим ипродуктами здійснюватиметься відповідно до класифікації Регламенту Ради країн Перської затоки. Цей документ має назву Guide for control on imported foods. Для деяких категорій товарів діють додаткові умови до певних видів харчових продуктів. Зокрема, йдеться про вимогу щодо наявності сумісності харових продуктів та напоїв за стандартом халяль, наголошують експерти. Йдеться про відповідність готової продукції правилам та вимогам мусульманства на предмет відсутності заборонених складових у їжі чи напоях. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що основними отримувачами експорту із Донеччини стали країни Європейського Союзу та Сполучені Штати Америки. Зростанн експорту до цих країн відбулося навіть попри складну ситуацію в самому регіоні, де досі триває збройний конфлікт.
Реклама 👇 Замовити

Торгувати зі східними країнами можна не лише паливом чи обладнанням. І хоча країни Близького Сходу вважаються батьківщиною східних ласощів, продукція кондитерської сфери — як виявилося — їх цікавить. За ініціативою Асоціації «УКРКОНДПРОМ» Державна служба із захисту споживчих стандартів провела перемовини з компетентною службою Королівства Саудівська Аравія. Темою став експорт продуктів з України. На часі дізнатися, про що змогли домовитися сторони.

Які результати перемовин

Відтепер погоджено використання форми сертифіката здоров’я. Він потрібен для постачання з України перероблених харчових продуктів. Зазначена форма сертифікації дасть можливість експортувати не тільки кондитерські вироби, але й близько 80 інших видів перероблених харчових продуктів. Обмін товарами та харчовим ипродуктами здійснюватиметься відповідно до класифікації Регламенту Ради країн Перської затоки. Цей документ має назву «Guide for control on imported foods». Для деяких категорій товарів діють додаткові умови до певних видів харчових продуктів. Зокрема, йдеться про вимогу щодо наявності сумісності харових продуктів та напоїв за стандартом халяль, наголошують експерти. Йдеться про відповідність готової продукції правилам та вимогам мусульманства на предмет відсутності заборонених складових у їжі чи напоях.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що основними отримувачами експорту із Донеччини сталиУкраїна розширить експорт із Саудівською Аравією 1ЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини країни Європейського Союзу та Сполучені Штати Америки. Зростанн експорту до цих країн відбулося навіть попри складну ситуацію в самому регіоні, де досі триває збройний конфлікт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: