fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Видано дозвіл на першу в світі бездротову зарядну станцію для ґаджетів

Vydano dozvil na peršu v sviti bezdrotovu zarjadnu stanciju dlja ğadžetiv
Бездротовий зарядний пристрій — це не нова концепція. Незважаючи на те, що вони не обтяжені дротами, ці зарядні пристрої потребують фізичного контакту з мобільними пристроями для роботи. Тепер на ринку з’явиться спосіб заряджати телеон без потреби навіть класти його на якусь підставку чи базу
Bezdrotovyj zarjadnyj prystrij — ce ne nova koncepcija. Nezvažajučy na te, ščo vony ne obtjaženi drotamy, ci zarjadni prystroї potrebujuť fizyčnogo kontaktu z mobiľnymy prystrojamy dlja roboty. Teper na rynku z’javyťsja sposib zarjadžaty teleon bez potreby naviť klasty jogo na jakuś pidstavku čy bazu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заряджати смартфон чи планшет начебто і нескладно — але цей процес завжди передбачає підключення дротів та кабелів. Один із американських стартапів взявся вирішити цю проблему у радикальний спосіб. І схоже, запропонована ним технологія була визнана на офіційному рівні. Федеральна комісія США з питань звязку (FCC) схвалила 26 грудня 2017 року сертифікат бездротової підзарядки ґаджетів від джерела живлення для пристрою під назвою WattUp Mid Field. Як працює станція для ґаджетів. Розроблений стартапом із Сан-Хосе, пристрій WattUp використовує радіочастоти для заряджання мобільних пристроїв на відстані до 91,44 см від бази. Передавач перетворює електрику на радіочастоти, які потім приймає пристрій із спеціальною технологією. Робота такого пристрою дає змогу підзаряджати телефони та планшети без потреби класти їх на підставку для підзаряджання чи користуватися кабелем для з’єднання. Як працює прототип такого пристрою, можна побачити на відео, наведеному нижче: Розробка не лише пропонує незв’язане підзаряджання ґаджетів, але 1 може одночасно заряджати декілька пристроїв — телефонів, планшетів, клавіатур — за умови, що вони перебувають у парі з правильним приймачем для передачі енергії. Екосистема WattUp дозволяє працювати, навіть якщо ваш пристрій та виробник передавача є різними, підкреслюють представники компанії-виробника. Раніше ми повідомляли вам про український стартап, який пропонує використовувати сонячне світло та жалюзі для забезпечення помешкань зеленою електроенергією. Ідея знайшла позитивний відгук у перших користувачів.
Реклама 👇 Замовити

Заряджати смартфон чи планшет начебто і нескладно — але цей процес завжди передбачає підключення дротів та кабелів. Один із американських стартапів взявся вирішити цю проблему у радикальний спосіб. І схоже, запропонована ним технологія була визнана на офіційному рівні. Федеральна комісія США з питань зв’язку (FCC) схвалила 26 грудня 2017 року сертифікат бездротової підзарядки ґаджетів від джерела живлення для пристрою під назвою WattUp Mid Field.

Як працює станція для ґаджетів

Розроблений стартапом із Сан-Хосе, пристрій WattUp використовує радіочастоти для заряджання мобільних пристроїв на відстані до 91,44 см від бази. Передавач перетворює електрику на радіочастоти, які потім приймає пристрій із спеціальною технологією. Робота такого пристрою дає змогу підзаряджати телефони та планшети без потреби класти їх на підставку для підзаряджання чи користуватися кабелем для з’єднання. Як працює прототип такого пристрою, можна побачити на відео, наведеному нижче:

Розробка не лише пропонує незв’язане підзаряджання ґаджетів, але 1 може одночасно заряджати декілька пристроїв — телефонів, планшетів, клавіатур — за умови, що вони перебувають у парі з правильним приймачем для передачі енергії. Екосистема WattUp дозволяє працювати, навіть якщо ваш пристрій та виробник передавача є різними, підкреслюють представники компанії-виробника.

Раніше ми повідомляли вам про український стартап, який пропонує використовуватиВидано дозвіл на першу в світі бездротову зарядну станцію для ґаджетів 1Український стартап SolarGaps отримав €50 тис від Єврокомісії сонячне світло та жалюзі для забезпечення помешкань «зеленою» електроенергією. Ідея знайшла позитивний відгук у перших користувачів.

Джерело: Futurism

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: