Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Видано дозвіл на першу в світі бездротову зарядну станцію для ґаджетів

Vydano dozvil na peršu v sviti bezdrotovu zarjadnu stanciju dlja ğadžetiv

Бездротовий зарядний пристрій — це не нова концепція. Незважаючи на те, що вони не обтяжені дротами, ці зарядні пристрої потребують фізичного контакту з мобільними пристроями для роботи. Тепер на ринку з’явиться спосіб заряджати телеон без потреби навіть класти його на якусь підставку чи базу
Bezdrotovyj zarjadnyj prystrij — ce ne nova koncepcija. Nezvažajučy na te, ščo vony ne obtjaženi drotamy, ci zarjadni prystroї potrebujuť fizyčnogo kontaktu z mobiľnymy prystrojamy dlja roboty. Teper na rynku z’javyťsja sposib zarjadžaty teleon bez potreby naviť klasty jogo na jakuś pidstavku čy bazu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Федеральна комісія США з питань зв’язку (FCC) схвалила 26 грудня 2017 року сертифікат бездротової підзарядки ґаджетів від джерела живлення для пристрою під назвою WattUp Mid Field. Як працює станція для ґаджетів. Розроблений стартапом із Сан-Хосе, WattUp використовує радіочастоти для заряджання мобільних пристроїв на відстані до 91,44 см від бази. Передавач перетворює електрику на радіочастоти, які потім приймає пристрій із спеціальною технологією. Розробка не лише пропонує незв’язане підзаряджання ґаджетів, але 1 може одночасно заряджати декілька пристроїв — телефонів, планшетів, клавіатур — за умови, що вони в парі з правильним приймачем. Екосистема WattUp дозволяє працювати, навіть якщо ваш пристрій та виробник передавача є різними. Раніше ми повідомляли вам про український стартап, який пропонує використовувати сонячне світло та жалюзі для забезпечення помешкань зеленою електроенергією.

Федеральна комісія США з питань зв’язку (FCC) схвалила 26 грудня 2017 року сертифікат бездротової підзарядки ґаджетів від джерела живлення для пристрою під назвою WattUp Mid Field.

Як працює станція для ґаджетів

Розроблений стартапом із Сан-Хосе, WattUp використовує радіочастоти для заряджання мобільних пристроїв на відстані до 91,44 см від бази. Передавач перетворює електрику на радіочастоти, які потім приймає пристрій із спеціальною технологією.

Розробка не лише пропонує незв’язане підзаряджання ґаджетів, але 1 може одночасно заряджати декілька пристроїв — телефонів, планшетів, клавіатур — за умови, що вони в парі з правильним приймачем. Екосистема WattUp дозволяє працювати, навіть якщо ваш пристрій та виробник передавача є різними.

Раніше ми повідомляли вам про український стартап, який пропонує використовувати сонячне світло та жалюзі для забезпечення помешкань «зеленою» електроенергією.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: