fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Месенджер WeChat стане універсальним ідентифікатором громадян у Китаї

Mesendžer WeChat stane universaľnym identyfikatorom gromadjan u Kytaї
Влада Китаю оголосила про те, що соцмережа та мобільний месенджер WeChat стане універсальним засобом ідентифікації громадян для отримання доступу до послуг від державних установ. В низці випадків він навіть замінятиме внутрішні ідентифікаційні картки
Vlada Kytaju ogolosyla pro te, ščo socmereža ta mobiľnyj mesendžer WeChat stane universaľnym zasobom identyfikaciї gromadjan dlja otrymannja dostupu do poslug vid deržavnyh ustanov. V nyzci vypadkiv vin naviť zaminjatyme vnutrišni identyfikacijni kartky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Влада міста Гуанчжоу, столиці південної прибережної провінції Гуандун, розпочала у понеділок пілотну програму, яка створює віртуальну ідентифікаційну картку на основі мобільного додатку. Вона слугує для тих же цілей, що й традиційні державні посвідчення особи. Ідентифікація відбувається за допомогою облікових записів WeChat. Як працюватиме ідентифікація на основі WeChat. Успіх програми стане одним з найважливіших етапів для WeChat. Програма була спочатку випущена компанією Tencent як сервіс мобільного обміну повідомленнями в 2011 році, а потім перетворилася на найбільшу соціальну мережу Китаю. Крім спілкування, ця платформа також надає можливості для миттєвих переказів грошових коштів та здійснення покупок. Раніше стало відомо, що аудиторія мобільного додатку складає 980 млн щомісячних активних користувачів за підсумками III кварталу 2017 року. Програма WeChat ID була спільно розроблена дослідницьким інститутом Міністерства громадської безпеки та командою TenCentr. Її також підтримали низка китайських банків та державних департаментів. Очікується, що цей проект допоможе запобігти крадіжці онлайнової ідентичності, оскільки технологія розпізнавання обличчя використовується для перевірки заявників. Перевірені користувачі зможуть використовувати свій ідентифікатор у мобільному додатку для того, щоби зареєструватися в готелях та подати заявку на отримання державних послуг без необхідності подавати свої фізичні ідентифікаційні картки. Раніше ми розповідали про те, як влада Китаю має намір використовувати великі дані для оцінки надійності усіх своїх громадян.
Реклама 👇 Замовити

Влада міста Гуанчжоу, столиці південної прибережної провінції Гуандун, розпочала у понеділок пілотну програму, яка створює віртуальну ідентифікаційну картку на основі мобільного додатку. Вона слугує для тих же цілей, що й традиційні державні посвідчення особи. Ідентифікація відбувається за допомогою облікових записів WeChat.

Як працюватиме ідентифікація на основі WeChat

Успіх програми стане одним з найважливіших етапів для WeChat. Програма була спочатку випущена компанією Tencent як сервіс мобільного обміну повідомленнями в 2011 році, а потім перетворилася на найбільшу соціальну мережу Китаю. Крім спілкування, ця платформа також надає можливості для миттєвих переказів грошових коштів та здійснення покупок. Раніше стало відомо, що аудиторія мобільного додатку складає 980 млн щомісячних активних користувачів за підсумками III кварталу 2017 року.

Програма WeChat ID була спільно розроблена дослідницьким інститутом Міністерства громадської безпеки та командою TenCentr. Її також підтримали низка китайських банків та державних департаментів. Очікується, що цей проект допоможе запобігти крадіжці онлайнової ідентичності, оскільки технологія розпізнавання обличчя використовується для перевірки заявників. Перевірені користувачі зможуть використовувати свій ідентифікатор у мобільному додатку для того, щоби зареєструватися в готелях та подати заявку на отримання державних послуг без необхідності подавати свої фізичні ідентифікаційні картки.

Раніше ми розповідали про те, як влада Китаю має намір використовувати великі дані для оцінкиМесенджер WeChat стане універсальним ідентифікатором громадян у Китаї 1Як Китай збирається використовувати великі дані «надійності» усіх своїх громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: