fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські кораблі обладнали новітніми системами зв’язку

Ukraїnśki korabli obladnaly novitnimy systemamy zv’jazku
Станом на кінець 2017 року у Військово-морських силах ЗСУ на більшості кораблів упроваджено новітні системи зв’язку  
Stanom na kineć 2017 roku u Vijśkovo-morśkyh sylah ZSU na biľšosti korabliv uprovadženo novitni systemy zv’jazku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Триває модернізація українського флоту. Українські судна отримали нове обладнання для навігаційних цілей та бездротового зв’язку на морі. Радіостанціями Harris різних типів повністю забезпечено кораблі одного батальйону берегових підрозділів. Але незабаром на такі системи зв’язку планують перевести всі військові підрозділи морської піхоти. Як удосконалили зв’язок в українському флоті. Увесь зв’язок наразі працює в автоматичному режимі. Тепер на кораблях розміщені власні захищені сервіси для обміну повідомленнями, електронною поштою, для відображення інформації. У режимі реального часу на електронній мапі можна відстежувати всі пересування кораблів. Відтепер усі переговори, обмін даними мають високий рівень криптографічного захисту. Моряки захищені не тільки від прослуховування, а й від систем радіопригнічення, які може використовувати супротивник. Режими роботи новітніх засобів зв’язку (станції автоматично переходять в інший діапазон без участі оператора) дають змогу безперервно працювати у ситуації, коли супротивник застосовує засоби радіоелектронної боротьби. Додамо, що малі броньовані катери оснащені короткохвильовими та ультракороткохвильовими системами типу Harris. Вони є повністю автоматизованими та мають усі необхідні види зв’язку для забезпечення управління корабельними групами військово-морських сил, зазначають у відомстві. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Адміністрація морських портів України розпочинає масштабне оновлення ввіреного їй флоту. Протягом 5 років тут мають придбати близько 20 сучасних технологічних плавзасобів. Сукупна сума інвестицій у таку модернізацію складе близько 5 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

Триває модернізація українського флоту. Українські судна отримали нове обладнання для навігаційних цілей та бездротового зв’язку на морі. Радіостанціями Harris різних типів повністю забезпечено кораблі одного батальйону берегових підрозділів. Але незабаром на такі системи зв’язку планують перевести всі військові підрозділи морської піхоти.

Як удосконалили зв’язок в українському флоті

Увесь зв’язок наразі працює в автоматичному режимі. Тепер на кораблях розміщені власні захищені сервіси для обміну повідомленнями, електронною поштою, для відображення інформації. У режимі реального часу на електронній мапі можна відстежувати всі пересування кораблів. Відтепер усі переговори, обмін даними мають високий рівень криптографічного захисту. Моряки захищені не тільки від прослуховування, а й від систем радіопригнічення, які може використовувати супротивник.

Режими роботи новітніх засобів зв’язку (станції автоматично переходять в інший діапазон без участі оператора) дають змогу безперервно працювати у ситуації, коли супротивник застосовує засоби радіоелектронної боротьби. Додамо, що малі броньовані катери оснащені короткохвильовими та ультракороткохвильовими системами типу Harris. Вони є повністю автоматизованими та мають усі необхідні види зв’язку для забезпечення управління корабельними групами військово-морських сил, зазначають у відомстві.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Адміністрація морських портів України розпочинаєУкраїнські кораблі обладнали новітніми системами зв’язку 15 млрд грн в Україні виділять на кораблі масштабне оновлення ввіреного їй флоту. Протягом 5 років тут мають придбати близько 20 сучасних технологічних плавзасобів. Сукупна сума інвестицій у таку модернізацію складе близько 5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: