Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець створив мобільний додаток для людей з вадами слуху

Ukraїneć stvoryv mobiľnyj dodatok dlja ljudej z vadamy sluhu

Українець створив мобільний додаток для людей із вадами слуху, який вирішує проблеми зі спілкуванням  
Ukraїneć stvoryv mobiľnyj dodatok dlja ljudej iz vadamy sluhu, jakyj vyrišuje problemy zi spilkuvannjam  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Киянин Віталій Потапчук народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати мобільний додаток. Що наштовхнуло хлопця до створення розробки. Дуже часто хлопець стикався із нетерплячістю та небажанням інших із ним спілкуватися. Щоби це змінити, Віталій вирішив створити мобільний додаток BeWarned. Мета розробки — полегшити життя тих, хто має вади слуху. Сьогодні створена ним розробка стає дедалі популярнішою не лише в Україні, а й за її межами. Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про український додаток, який допомагає збирати гроші на підтримку армії за рахунок простого використання будильника.

Киянин Віталій Потапчук народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати мобільний додаток.

Що наштовхнуло хлопця до створення розробки

Дуже часто хлопець стикався із нетерплячістю та небажанням інших із ним спілкуватися. Щоби це змінити, Віталій вирішив створити мобільний додаток BeWarned. Мета розробки — полегшити життя тих, хто має вади слуху. Сьогодні створена ним розробка стає дедалі популярнішою не лише в Україні, а й за її межами.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про український додаток, який допомагає збирати гроші на підтримку армії за рахунок простого використання будильника.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: