fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Додаток для людей із вадами слуху — розробка українця

Dodatok dlja ljudej iz vadamy sluhu — rozrobka ukraїncja
Українець створив мобільний додаток для людей із вадами слуху, який вирішує проблеми зі спілкуванням  
Ukraїneć stvoryv mobiľnyj dodatok dlja ljudej iz vadamy sluhu, jakyj vyrišuje problemy zi spilkuvannjam  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Киянин Віталій Потапчук народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати мобільний додаток. Що наштовхнуло хлопця створити додаток для глухих. Дуже часто хлопець стикався із нетерплячістю та небажанням інших із ним спілкуватися. Щоби це змінити, Віталій вирішив створити мобільний додаток BeWarned. Мета розробки — полегшити життя тих, хто має вади слуху. Сьогодні створена ним розробка стає дедалі популярнішою не лише в Україні, а й за її межами. Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про український мобільний застосунок, який допомагає збирати гроші на підтримку армії за рахунок простого використання будильника. Розробники нової української благочинної платформи створили будильник, в якому кожне натискання паузи/повтору переводить гроші на потреби армії. Мобільний застосунок Wake App розроблений для підтримки благодійного фонду Повернись живим. Розробники мобільного інструменту інтегрували в будильник програмний комплекс перерахувань без підтвердження платежів. Для цього варто лише підтвердити достовірність даних про себе. Верифікація користувача відбувається лише одноразово при встановленні додатку і прив’язці платіжної картки українського банку.
Реклама 👇 Замовити

Киянин Віталій Потапчук народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати мобільний додаток.

Що наштовхнуло хлопця створити додаток для глухих

Дуже часто хлопець стикався із нетерплячістю та небажанням інших із ним спілкуватися. Щоби це змінити, Віталій вирішив створити мобільний додаток BeWarned. Мета розробки — полегшити життя тих, хто має вади слуху. Сьогодні створена ним розробка стає дедалі популярнішою не лише в Україні, а й за її межами.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про український мобільний застосунок, який допомагає збирати грошіДодаток для людей із вадами слуху — розробка українця 1Створено додаток для допомоги українській армії на підтримку армії за рахунок простого використання будильника. Розробники нової української благочинної платформи створили будильник, в якому кожне натискання паузи/повтору переводить гроші на потреби армії. Мобільний застосунок Wake App розроблений для підтримки благодійного фонду «Повернись живим». Розробники мобільного інструменту інтегрували в будильник програмний комплекс перерахувань без підтвердження платежів. Для цього варто лише підтвердити достовірність даних про себе. Верифікація користувача відбувається лише одноразово при встановленні додатку і прив’язці платіжної картки українського банку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: