Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Комбінати Маріуполя переводять на екологічні євростандарти

Kombinaty Mariupolja perevodjať na ekologični jevrostandarty

Бюджетоформуючі підприємства Маріуполя продовжують реалізовувати масштабні програми реконструкції виробництва
Bjudžetoformujuči pidpryjemstva Mariupolja prodovžujuť realizovuvaty masštabni programy rekonstrukciї vyrobnyctva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сфера металургійної промисловості традиційно вважається однією із найбільш екологічно небезпечних в Україні. Тому запровадження низки новітніх стандартів та контролю за їхнім дотриманням є важжливою складовою реформування галузі. В основному комбінати працюють у екологічному напрямку, але й намагаються розширити асортимент продукції та підвищити конкурентоспроможність на зовнішніх ринках. Що модернізують маріупольські комбінати. На одному із металургійних комбінатів триває будівництво додаткового комплексу. Його планують запустити у 2018 році. Він працюватиме у 2,5 рази екологічніше, ніж того вимагають суворі європейські стандарти. Аналогів такого обладнання немає в Україні. Також на комбінаті повним ходом триває реконструкція аглофабрики. Там незабаром з’явиться комплекс очистки димових газів від сіркових сполук. Об’єм інвестицій склав $220 млн. Планується на 80% замінити обладнання. Першу партію нового устаткування отримають вже у січні 2018 року. Повні випробування нового устаткування відбудуться 2019 року, коли повністю закінчать всі роботи на об’єкті. На металургійному комбінаті Азовсталь застосовують рукавні фільтри, які дозволяють вдвічі зменшити викиди пилу в повітря. Нагадаємо, що ЄБРР надає інвестиції на модернізацію іншого металургійного гіганта України у розмірі $350 млн.
28.12.2017,08:03
0
Pixabay

Сфера металургійної промисловості традиційно вважається однією із найбільш екологічно небезпечних в Україні. Тому запровадження низки новітніх стандартів та контролю за їхнім дотриманням є важжливою складовою реформування галузі. В основному комбінати працюють у екологічному напрямку, але й намагаються розширити асортимент продукції та підвищити конкурентоспроможність на зовнішніх ринках.

Що модернізують маріупольські комбінати

На одному із металургійних комбінатів триває будівництво додаткового комплексу. Його планують запустити у 2018 році. Він працюватиме у 2,5 рази екологічніше, ніж того вимагають суворі європейські стандарти. Аналогів такого обладнання немає в Україні. Також на комбінаті повним ходом триває реконструкція аглофабрики. Там незабаром з’явиться комплекс очистки димових газів від сіркових сполук.

Об’єм інвестицій склав $220 млн. Планується на 80% замінити обладнання. Першу партію нового устаткування отримають вже у січні 2018 року. Повні випробування нового устаткування відбудуться 2019 року, коли повністю закінчать всі роботи на об’єкті. На металургійному комбінаті «Азовсталь» застосовують рукавні фільтри, які дозволяють вдвічі зменшити викиди пилу в повітря.

Нагадаємо, що ЄБРР надає інвестиції на модернізацію іншого металургійного гіганта України у розмірі $350 млн.

Джерело: Мariupolnews

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: