fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США інвестують у сміттєпереробний завод у Борисполі

SŠA investujuť u smittjepererobnyj zavod u Boryspoli
Міська влада Борисполя уклала меморандум із американським інвестором щодо будівництва сміттєпереробного заводу  
Miśka vlada Boryspolja uklala memorandum iz amerykanśkym investorom ščodo budivnyctva smittjepererobnogo zavodu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переробка сміття — одне із ключвових завдань для українських міст. Особливо це стосується мегаполісів. Американській інвестор має намір допомогти із запровадженням нових сміттєпереробних технологій поблизу Києва. Завод протягом року зможе опрацювати 100 тис тонн сміття. На часі дізнатися більше про цей проект. Скільки коштів інвестують у завод та коли запускатимуть. Орієнтовна вартість будівництва заводу, в який вкладе кошти інвестор із Сполучених Штатів, складає $200 млн. За попереднім прогнозом, запуск підприємства відбудеться до 2020 року. Сміття на новий завод буде звозитися із сусідніх районів Київської області — Баришівського, Березанського, — а також із самої столиці. Тверді відходи будуть спалювати при температурі 800-1200°. Потім цю енергію переводитимуть в електрику. Таким чином переробка сміття матиме ще й позитивний ефект для української енергетичної системи. Вироблену таким чином електроенергію продаватимуть для споживачів за так званим зеленим тарифом. Затрати на процес переробки сміття на зводі фінансуватимуться американським інвестором із його власної ініціативи, кажуть сторони угоди. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що у 2017 році стало відомо про намір уряду побудувати 800 сміттєпереробних заводів на території нашої держави. Нові потужності перероблятимуть вторинну сировину, утилізуватимуть та компостуватимуть біологічні відходи.
Реклама 👇 Замовити

Переробка сміття — одне із ключвових завдань для українських міст. Особливо це стосується мегаполісів. Американській інвестор має намір допомогти із запровадженням нових сміттєпереробних технологій поблизу Києва. Завод протягом року зможе опрацювати 100 тис тонн сміття. На часі дізнатися більше про цей проект.

Скільки коштів інвестують у завод та коли запускатимуть

Орієнтовна вартість будівництва заводу, в який вкладе кошти інвестор із Сполучених Штатів, складає $200 млн. За попереднім прогнозом, запуск підприємства відбудеться до 2020 року. Сміття на новий завод буде звозитися із сусідніх районів Київської області — Баришівського, Березанського, — а також із самої столиці. Тверді відходи будуть спалювати при температурі 800-1200°. Потім цю енергію переводитимуть в електрику. Таким чином переробка сміття матиме ще й позитивний ефект для української енергетичної системи.

Вироблену таким чином електроенергію продаватимуть для споживачів за так званим «зеленим тарифом». Затрати на процес переробки сміття на зводі фінансуватимуться американським інвестором із його власної ініціативи, кажуть сторони угоди.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що у 2017 році стало відомо про намір уряду побудуватиСША інвестують у сміттєпереробний завод у Борисполі 1В Україні побудують 800 сміттєпереробних заводів 800 сміттєпереробних заводів на території нашої держави. Нові потужності перероблятимуть вторинну сировину, утилізуватимуть та компостуватимуть біологічні відходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: