fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Urban Space 100 розпочав прийом заявок на ґранти для некомерційних проектів

Urban Space 100 rozpočav pryjom zajavok na ğranty dlja nekomercijnyh proektiv
Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 приймають рішення, який із проектів отримає фінансування.
Ğrantova programa vid Urban Space 100 sprjamovana na pidtrymku nekomercijnyh proektiv z rozvytku Ivano-Frankivśka. Na zagaľnyh zborah 4 razy na rik zasnovnyky Urban Space 100 pryjmajuť rišennja, jakyj iz proektiv otrymaje finansuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників Urban Space 100. У конкурс проектів можуть подаватися некомерційні ініціативи, заповнені за рекомендованою формою та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в Івано-Франківську. Які вимоги до проектів для ґрантів Urban Space 100. Обов’язковою умовою подачі проекту є коротке відеозвернення тривалістю до 3 хв із презентацією проекту в довільній формі. Це - можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту. Проекти для ґрантової програми обиратимуть учасники ініціативи після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Підтримка не надається проектам, що містять політичну або комерційну складову та передбачають понад 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту. Як долучитися. Заявку можна подати до 15 січня 2018 року. Деталі участі та заповнення заявки можна побачити на сайті Urban Space 100. Раніше ми розповідали про програму підтримки проектів, котрі перетворюють Одесу, на базі громадського ресторану-простору 4City.
Реклама 👇 Замовити

Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників Urban Space 100. У конкурс проектів можуть подаватися некомерційні ініціативи, заповнені за рекомендованою формою та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в Івано-Франківську.

Які вимоги до проектів для ґрантів Urban Space 100

Обов’язковою умовою подачі проекту є коротке відеозвернення тривалістю до 3 хв із презентацією проекту в довільній формі. Це – можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту. Проекти для ґрантової програми обиратимуть учасники ініціативи після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані.

Підтримка не надається проектам, що містять політичну або комерційну складову та передбачають понад 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту.

Як долучитися

Заявку можна подати до 15 січня 2018 року. Деталі участі та заповнення заявки можна побачити на сайті Urban Space 100.

Раніше ми розповідали про програму підтримкиUrban Space 100 розпочав прийом заявок на ґранти для некомерційних проектів 14City виділить 62 тис грн на соціальні проекти в Одесі проектів, котрі перетворюють Одесу, на базі громадського ресторану-простору 4City.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: