fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ оновив правила поштових переказів

NBU onovyv pravyla poštovyh perekaziv
Тепер поштові перекази будуть можливими лише за наявності ліцензії НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків
Teper poštovi perekazy buduť možlyvymy lyše za najavnosti licenziї NBU na perekaz koštiv u nacionaľnij valjuti bez vidkryttja rahunkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  НБУ надав національним операторам поштового звязку можливість надання громадянам фінансової послуги з переказу коштів та участі у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах. Що змінюється у роботі поштових операторів. Національні оператори поштового звязку дотримуватимуться порядку видачі небанківським фінустановам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Також НБУ має право відкликати відповідну ліцензію. Цей порядок розробили з метою розширення доступу населення до фінансової послуги переказу коштів. Йдеться, зокрема, про сільську місцевість та віддалені райони України. Нова послуга стимулюватиме розвиток безготівкових розрахунків. Нагадаємо, що Нацбанк спростив ввезення іноземної валюти в Україну. Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства.
Реклама 👇 Замовити

НБУ надав національним операторам поштового зв’язку можливість надання громадянам фінансової послуги з переказу коштів та участі у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах.

Що змінюється у роботі поштових операторів

Національні оператори поштового зв’язку дотримуватимуться порядку видачі небанківським фінустановам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Також НБУ має право відкликати відповідну ліцензію. Цей порядок розробили з метою розширення доступу населення до фінансової послуги переказу коштів. Йдеться, зокрема, про сільську місцевість та віддалені райони України. Нова послуга стимулюватиме розвиток безготівкових розрахунків.

Нагадаємо, що Нацбанк спростивНБУ оновив правила поштових переказів 1Нацбанк спростив ввезення валюти в Україну ввезення іноземної валюти в Україну. Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: