fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ухвалено Стратегію українського експорту до 2021 року

Uhvaleno Strategiju ukraїnśkogo eksportu do 2021 roku
Уряд нині затвердив Дорожню карту стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років. Вона була розроблена Мінекономрозвитку за участі бізнесу та експертного середовища
Urjad nyni zatverdyv Dorožnju kartu strategičnogo rozvytku torgivli na period 2017-2021 rokiv. Vona bula rozroblena Minekonomrozvytku za učasti biznesu ta ekspertnogo seredovyšča
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток зовнішньої торгівлі у найближчі роки буде визначений спеціальним окремим документом, який ухвалили профільні відомства в Україні. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема на наступні 4 роки. Про що йдеться у стратегії. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України на наступні чотири роки. Зокрема, йдеться про створення умов для розвитку сфер торгівлі та інновацій. Все це – для диверсифікації експорту українських товарів та послуг. Також у рамках цієї стратегії навчатимуть підприємства новим знанням та навичкам. Також у рамках Експортної Стратегії затвердили перелік нових ринків. Вони зможуть замінити традиційні експортні ринки, доступ на які ускладнено через політичну ситуацію. Було визначено топ-20 держав, які здатні показати гарні результати у співпраці із Україною. Серед цих країн, крім країн ЄС: Єгипет та Індія; Білорусь, Грузія та Молдова; Іран та Саудівська Аравія; Китай та Японія; США та Канада; Швейцарія; Бангладеш. Кінцевою метою та основним завданням Експортної стратегії є перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції. Також йдеться про сталий розвиток та успіх України на світових ринках, зазначають автори документу. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що ІТ-сфера посіла ІІІ місце у структурі українського експорту. За 6 місяців 2017 року експорт зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток зовнішньої торгівлі у найближчі роки буде визначений спеціальним окремим документом, який ухвалили профільні відомства в Україні. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема на наступні 4 роки.

Про що йдеться у стратегії

Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України на наступні чотири роки. Зокрема, йдеться про створення умов для розвитку сфер торгівлі та інновацій. Все це – для диверсифікації експорту українських товарів та послуг. Також у рамках цієї стратегії навчатимуть підприємства новим знанням та навичкам. Також у рамках Експортної Стратегії затвердили перелік нових ринків. Вони зможуть замінити традиційні експортні ринки, доступ на які ускладнено через політичну ситуацію. Було визначено топ-20 держав, які здатні показати гарні результати у співпраці із Україною. Серед цих країн, крім країн ЄС:

  • Єгипет та Індія;
  • Білорусь, Грузія та Молдова;
  • Іран та Саудівська Аравія;
  • Китай та Японія;
  • США та Канада;
  • Швейцарія;
  • Бангладеш.

Кінцевою метою та основним завданням Експортної стратегії є перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції. Також йдеться про сталий розвиток та успіх України на світових ринках, зазначають автори документу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що ІТ-сфера посілаУхвалено Стратегію українського експорту до 2021 року 1IT-сфера посіла III місце у структурі українського експорту ІІІ місце у структурі українського експорту. За 6 місяців 2017 року експорт зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: