Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ухвалено Стратегію українського експорту до 2021 року

Uhvaleno Strategiju ukraїnśkogo eksportu do 2021 roku

Уряд нині затвердив Дорожню карту стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років. Вона була розроблена Мінекономрозвитку за участі бізнесу та експертного середовища
Urjad nyni zatverdyv Dorožnju kartu strategičnogo rozvytku torgivli na period 2017-2021 rokiv. Vona bula rozroblena Minekonomrozvytku za učasti biznesu ta ekspertnogo seredovyšča
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток зовнішньої торгівлі у найближчі роки буде визначений спеціальним окремим документом, який ухвалили профільні відомства в Україні. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема на наступні 4 роки. Про що йдеться у стратегії. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України на наступні чотири роки. Зокрема, йдеться про створення умов для розвитку сфер торгівлі та інновацій. Все це – для диверсифікації експорту українських товарів та послуг. Також у рамках цієї стратегії навчатимуть підприємства новим знанням та навичкам. Також у рамках Експортної Стратегії затвердили перелік нових ринків. Вони зможуть замінити традиційні експортні ринки, доступ на які ускладнено через політичну ситуацію. Було визначено топ-20 держав, які здатні показати гарні результати у співпраці із Україною. Серед цих країн, крім країн ЄС: Єгипет та Індія; Білорусь, Грузія та Молдова; Іран та Саудівська Аравія; Китай та Японія; США та Канада; Швейцарія; Бангладеш. Кінцевою метою та основним завданням Експортної стратегії є перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції. Також йдеться про сталий розвиток та успіх України на світових ринках, зазначають автори документу. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що ІТ-сфера посіла ІІІ місце у структурі українського експорту. За 6 місяців 2017 року експорт зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Розвиток зовнішньої торгівлі у найближчі роки буде визначений спеціальним окремим документом, який ухвалили профільні відомства в Україні. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема на наступні 4 роки.

Про що йдеться у стратегії

Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України на наступні чотири роки. Зокрема, йдеться про створення умов для розвитку сфер торгівлі та інновацій. Все це – для диверсифікації експорту українських товарів та послуг. Також у рамках цієї стратегії навчатимуть підприємства новим знанням та навичкам. Також у рамках Експортної Стратегії затвердили перелік нових ринків. Вони зможуть замінити традиційні експортні ринки, доступ на які ускладнено через політичну ситуацію. Було визначено топ-20 держав, які здатні показати гарні результати у співпраці із Україною. Серед цих країн, крім країн ЄС:

  • Єгипет та Індія;
  • Білорусь, Грузія та Молдова;
  • Іран та Саудівська Аравія;
  • Китай та Японія;
  • США та Канада;
  • Швейцарія;
  • Бангладеш.

Кінцевою метою та основним завданням Експортної стратегії є перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції. Також йдеться про сталий розвиток та успіх України на світових ринках, зазначають автори документу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що ІТ-сфера посіла ІІІ місце у структурі українського експорту. За 6 місяців 2017 року експорт зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: