fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США допоможуть Україні зі зберіганням ядерного палива

SŠA dopomožuť Ukraїni zi zberigannjam jadernogo palyva
Міністерство фінансів України, «Енергоатом» та Корпорація зарубіжних приватних інвестицій (OPIC) і Central Storage Safety Project Trust підписали угоди про залучення $250 млн на зведення Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива
Ministerstvo finansiv Ukraїny, «Energoatom» ta Korporacija zarubižnyh pryvatnyh investycij (OPIC) i Central Storage Safety Project Trust pidpysaly ugody pro zalučennja $250 mln na zvedennja Centralizovanogo shovyšča vidpraćovanogo jadernogo palyva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зберігання та переробка ядерного палива — важливе питання, з яким стикаються усі країни, в яких є ядерні реактори та атомні електростанції. Сторони підписали кілька угод, які забезпечують фінансування проекту для розробки та будівництва довгострокового централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Йдеться про 3 атомних електростанції: Рівненську, Хмельницьку та Южноукраїнську. Місце зберігання розташоване на відведеній ділянці Чорнобильської зони відчуження. На часі дізнатися докладніше про порядок утилізації пального згідно нових домовленостей. Навіщо стільки грошей. Кошти від міжнародної спільноти підуть на постачання контейнерів для зберігання та транспортування відпрацьованого ядерного палива, та іншого обладнання, яке буде надане американською компанією Holtec International. Фінансова установа уряду США OPIC застрахує політичні ризики (BOC Coverage) за кредитом на $250 млн. Проект дає змогу заощадити значні кошти завдяки своренню альтернативи послугам північно-східної сусідки щодо зберігання та переробки ядерного палива як країни-монополіста. Тепер Україна від неї не залежатиме. Яка користь від цього проекту українцям. Цей проект створить нові робочі місця. Попередньо домовилися про 160 місць. Крім того, у рамках проекту передбачається екологічна реабілітація та повернення до господарської діяльності частини Чорнобильської зони відчуження. Очікується і підвищення інвестиційної привабливості українського енергетичного сектору. Нагадаємо, що нещодавно презентували першу туристичну мапу Чорнобильської зони. На ній зображені 6 основних локацій місцевості. Тепер нею можуть користуватися і українські, й іноземні туристи.
Реклама 👇 Замовити

Зберігання та переробка ядерного палива — важливе питання, з яким стикаються усі країни, в яких є ядерні реактори та атомні електростанції. Сторони підписали кілька угод, які забезпечують фінансування проекту для розробки та будівництва довгострокового централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Йдеться про 3 атомних електростанції: Рівненську, Хмельницьку та Южноукраїнську. Місце зберігання розташоване на відведеній ділянці Чорнобильської зони відчуження. На часі дізнатися докладніше про порядок утилізації пального згідно нових домовленостей.

Навіщо стільки грошей

Кошти від міжнародної спільноти підуть на постачання контейнерів для зберігання та транспортування відпрацьованого ядерного палива, та іншого обладнання, яке буде надане американською компанією Holtec International. Фінансова установа уряду США OPIC застрахує політичні ризики (BOC Coverage) за кредитом на $250 млн. Проект дає змогу заощадити значні кошти завдяки своренню альтернативи послугам північно-східної сусідки щодо зберігання та переробки ядерного палива як країни-монополіста. Тепер Україна від неї не залежатиме.

Яка користь від цього проекту українцям

Цей проект створить нові робочі місця. Попередньо домовилися про 160 місць. Крім того, у рамках проекту передбачається екологічна реабілітація та повернення до господарської діяльності частини Чорнобильської зони відчуження. Очікується і підвищення інвестиційної привабливості українського енергетичного сектору.

Нагадаємо, що нещодавно презентувалиСША допоможуть Україні зі зберіганням ядерного палива 1Презентована перша туристична мапа Чорнобильської зони першу туристичну мапу Чорнобильської зони. На ній зображені 6 основних локацій місцевості. Тепер нею можуть користуватися і українські, й іноземні туристи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: