fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські лікарі записали реп про імунізацію та антибіотики

Ukraїnśki likari zapysaly rep pro imunizaciju ta antybiotyky
Представники Міністерства охорони здоров’я, Центру інфекційного контролю та провідних медичних інституцій країни записали композицію у стилі trap про те, чому не варто зловживати антибіотиками
Predstavnyky Ministerstva ohorony zdorov’ja, Centru infekcijnogo kontrolju ta providnyh medyčnyh instytucij kraїny zapysaly kompozyciju u styli trap pro te, čomu ne varto zlovžyvaty antybiotykamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Захист свого здоров’я завжди на часі, тому зволікати із лікуванням та профілкатикою не слід. Попри те, що авторам вірусного ролику про антибіотики, віруси та профілактику хвороб не вдалося уникнути суржику в тексті, основна ідея полягає у тому, що самолікування та боротьба із вірусами неперевіреними засобами — це ключ до проблем зі здоров’ям. Про це і нагадують лікарі. Що варто знати про відео-експеримент, який зробили лікарі. Відео було опубліковане сьогодні, 22 грудня 2017-го, на Facebook-сторінці інтернет-журналу Платформа, і станом на 21:00 зібрало понад 74 тис переглядів та майже 2 тис поширень серед користувачів соцмережі. Ролик створено за участі Film.ua та двох українських продакшнів: Раніше ми розповідали вам про медичну реформу та те, як працюватимуть медики в Україні у 2018-му. Для кожної медичної послуги буде чітко відомо, оплачується вона державою чи ні, оплачена вона повністю або частково. Також МОЗ обіцяє конкретний список послуг, які будуть повністю, на 100% профінансовані державою. Лікування у частині послуг вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівня також будуть оплачуватися державою, але за окремі з них можлива невелика співоплата пацієнта. Вона буде набагато меншою, ніж те, що ми платимо зараз. Будуть зрозумілі чіткі механізми яким чином її можна покрити для тих людей, для яких навіть невеликі кошти є проблемою. Такими механізмами є окремі програми, наприклад, медичні субсидії, програми по лікуванню окремих захворювань.

Захист свого здоров’я завжди на часі, тому зволікати із лікуванням та профілкатикою не слід. Попри те, що авторам «вірусного» ролику про антибіотики, віруси та профілактику хвороб не вдалося уникнути суржику в тексті, основна ідея полягає у тому, що самолікування та боротьба із вірусами неперевіреними засобами — це ключ до проблем зі здоров’ям. Про це і нагадують лікарі.

Що варто знати про відео-експеримент, який зробили лікарі

Відео було опубліковане сьогодні, 22 грудня 2017-го, на Facebook-сторінці інтернет-журналу «Платформа», і станом на 21:00 зібрало понад 74 тис переглядів та майже 2 тис поширень серед користувачів соцмережі. Ролик створено за участі Film.ua та двох українських продакшнів:

Раніше ми розповідали вам про медичну реформуУкраїнські лікарі записали реп про імунізацію та антибіотики 113 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ та те, як працюватимуть медики в Україні у 2018-му. Для кожної медичної послуги буде чітко відомо, оплачується вона державою чи ні, оплачена вона повністю або частково. Також МОЗ обіцяє конкретний список послуг, які будуть повністю, на 100% профінансовані державою. Лікування у частині послуг вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівня також будуть оплачуватися державою, але за окремі з них можлива невелика співоплата пацієнта. Вона буде набагато меншою, ніж те, що ми платимо зараз. Будуть зрозумілі чіткі механізми яким чином її можна покрити для тих людей, для яких навіть невеликі кошти є проблемою. Такими механізмами є окремі програми, наприклад, медичні субсидії, програми по лікуванню окремих захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: