fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна підтримає кримські телекомпанії

Ukraїna pidtrymaje krymśki telekompaniї
Закон підписав Президент Порошенко – документ вступає в силу з дня, наступного за днем його опублікування
Zakon pidpysav Prezydent Porošenko – dokument vstupaje v sylu z dnja, nastupnogo za dnem jogo opublikuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент підписав закон щодо продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в Криму. На часі дізнатися, які умови підтримки запропоновано цим документом і як саме здійснюватиметься підтримка цих телевізійних компаній. Як працюватиме закон. Повідомляється, що відповідно до закону, зокрема, внесли зміни до розділу VI Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України. Вони дають можливість Кабінету Міністрів України продовжити підтримку за рахунок бюджетних коштів телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги. Рішення набере чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, повідомляють у адміністрації президента. Нагадаємо, що UA:Перший запустив проект про безвіз та відеокурс української мови. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу жодного разу не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника — програми просвітницького характеру для потреб широкої глядацької аудиторії. Перші проекти буде презентовано вже у січні 2018 року, кажуть представники мовника. Проект, якого ми дуже боїмося, тому що його потрібно було робити із значно більшими ресурсами, називається Європа Шредінґера. Після впровадження безвізу раптом виявилося, що та реальна Європа, куди ми можемо їздити щодня, залишається для нас міфом. Будемо знайомити глядачів, починаючи від побутових речей до законодавчих вимог кожної з європейських країн, — розповів Юрій Макаров, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.
22.12.2017,18:44
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Президент підписав закон щодо продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в Криму. На часі дізнатися, які умови підтримки запропоновано цим документом і як саме здійснюватиметься підтримка цих телевізійних компаній.

Як працюватиме закон

Повідомляється, що відповідно до закону, зокрема, внесли зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України. Вони дають можливість Кабінету Міністрів України продовжити підтримку за рахунок бюджетних коштів телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги. Рішення набере чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, повідомляють у адміністрації президента.

Нагадаємо, що «UA:Перший» запустивУкраїна підтримає кримські телекомпанії 1«UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови проект про безвіз та відеокурс української мови. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу жодного разу не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника — програми просвітницького характеру для потреб широкої глядацької аудиторії. Перші проекти буде презентовано вже у січні 2018 року, кажуть представники мовника. «Проект, якого ми дуже боїмося, тому що його потрібно було робити із значно більшими ресурсами, називається «Європа Шредінґера». Після впровадження безвізуУкраїна підтримає кримські телекомпанії 2«Сяду у потяг, хай собі їде» — 7 безвізових країн ЄС для подорожей залізницею раптом виявилося, що та реальна Європа, куди ми можемо їздити щодня, залишається для нас міфом. Будемо знайомити глядачів, починаючи від побутових речей до законодавчих вимог кожної з європейських країн», — розповів Юрій Макаров, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: