Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна підтримає кримські телекомпанії

Ukraїna pidtrymaje krymśki telekompaniї

Закон підписав Президент Порошенко – документ вступає в силу з дня, наступного за днем його опублікування
Zakon pidpysav Prezydent Porošenko – dokument vstupaje v sylu z dnja, nastupnogo za dnem jogo opublikuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент підписав закон щодо продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в Криму. Як працюватиме закон. Повідомляється, що відповідно до закону, зокрема, внесли зміни до розділу VI Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України. Вони дають можливість Кабінету міністрів України продовжити підтримку за рахунок бюджетних коштів телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги. Рішення набере чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування. Нагадаємо, що UA:Перший запустив проект про безвіз та відеокурс української мови. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу жодного разу не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника — програми просвітницького характеру.
Людмила Кліщук
22.12.2017,18:44
0
Pixabay

Президент підписав закон щодо продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в Криму.

Як працюватиме закон

Повідомляється, що відповідно до закону, зокрема, внесли зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України. Вони дають можливість Кабінету міністрів України продовжити підтримку за рахунок бюджетних коштів телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги. Рішення набере чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Нагадаємо, що UA:Перший запустив проект про безвіз та відеокурс української мови. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу жодного разу не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника — програми просвітницького характеру.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: