fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українським студентам нададуть освіту за кордоном за рахунок держави

Ukraїnśkym studentam nadaduť osvitu za kordonom za rahunok deržavy
Комітет з держбудівництва та місцевого самоврядування підтримав законопроект №7008, який передбачає стипендію українцям, які вступили до провідних навчальних закладів світу
Komitet z deržbudivnyctva ta miscevogo samovrjaduvannja pidtrymav zakonoproekt №7008, jakyj peredbačaje stypendiju ukraїncjam, jaki vstupyly do providnyh navčaľnyh zakladiv svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Талановита українська молодь невдовзі зможе скористатися державною програмою щодо навчання за кордоном у престижних вишах. Особливість цієї програми у тому, що її фінансуватимуть не приватні меценати, а уряд України. Розвиток кадрової бази та нові можливості для здобуття закордонного досвіду — такі основі цілі у новітньої української стипендіальної програми. Вона фінансуватиметься державним коштом. Про стипендію повідомила народна депутатка Альона Шкрум. Вона зазначила, що для отримання цієї стипендії студентам після навчання необхідно буде 3 роки пропрацювати на державній службі в органах чи відомствах в Україні. Які основні положення законопроекту. Народна депутатка коротко окреслила, як працюватиме новий нормативно-правовий акт. Український уряд з огляду на пріоритетні для України напрямки реформ та об’єктивні потреби державної служби визначатиме перелік спеціальностей, доступних студентам в межах стипендіальної програми, та кількість таких стипендій. Згодом на них можна буде подаватися. Українці вступають на магістратуру для навчання в ТОП-100 вишів світу за цими спеціальностями. Претенденти на повну стипендію для навчання відбираються на конкурсній основі. Із такими пошукачами укладатимуться договір про надання стипендії та договір застави майна, який підтверджує повернення державі, витрат у випадку невиконання стипендіатом умов договору про надання стипендії. Раніше ми повідомляли про запуск компанією Google підприємницької освітньої програми для жінок. Вона має на меті розвиток стартапів та компаній у сегменті малого й середнього бізнесу, які створюють жінки.  
Реклама 👇 Замовити

Талановита українська молодь невдовзі зможе скористатися державною програмою щодо навчання за кордоном у престижних вишах. Особливість цієї програми у тому, що її фінансуватимуть не приватні меценати, а уряд України. Розвиток кадрової бази та нові можливості для здобуття закордонного досвіду — такі основі цілі у новітньої української стипендіальної програми. Вона фінансуватиметься державним коштом. Про стипендію повідомила народна депутатка Альона Шкрум. Вона зазначила, що для отримання цієї стипендії студентам після навчання необхідно буде 3 роки пропрацювати на державній службі в органах чи відомствах в Україні.

Які основні положення законопроекту

Народна депутатка коротко окреслила, як працюватиме новий нормативно-правовий акт. Український уряд з огляду на пріоритетні для України напрямки реформ та об’єктивні потреби державної служби визначатиме перелік спеціальностей, доступних студентам в межах стипендіальної програми, та кількість таких стипендій. Згодом на них можна буде подаватися.

Українці вступають на магістратуру для навчання в ТОП-100 вишів світу за цими спеціальностями. Претенденти на повну стипендію для навчання відбираються на конкурсній основі. Із такими пошукачами укладатимуться договір про надання стипендії та договір застави майна, який підтверджує повернення державі, витрат у випадку невиконання стипендіатом умов договору про надання стипендії.

Раніше ми повідомляли про запускУкраїнським студентам нададуть освіту за кордоном за рахунок держави 1Google запускає в Україні підприємницьку освітню програму для жінок компанією Google підприємницької освітньої програми для жінок. Вона має на меті розвиток стартапів та компаній у сегменті малого й середнього бізнесу, які створюють жінки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: