Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС створив спецгрупу, яка боротиметься із кіберзагрозами

JeS stvoryv specgrupu, jaka borotymeťsja iz kiberzagrozamy

Європейський Союз заснував групу щодо боротьби із кіберзагрозами (CERT-EU), спрямовані проти інституцій Спільноти, а також європейських громадян
Jevropejśkyj Sojuz zasnuvav grupu ščodo boroťby iz kiberzagrozamy (CERT-EU), sprjamovani proty instytucij Spiľnoty, a takož jevropejśkyh gromadjan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідне рішення про боротьбу із кіберзагрозами ухвалено в рамках міжінституційної угоди Євросоюзу. Що забезпечить нова структура. Як наголосила профільний єврокомісар Марія Габріел, нова структура повинна забезпечити ефективну відповідь на кібератаки, що також несуть загрозу для громадян. Група посилить захист від кібератак, що здійснюються проти інституцій, органів та агенцій ЄС. Додамо, що видання The Atlantic попереджає про можливі кібератаки на енергомережі України на новорічні та різдвяні свята цього року. Роберт Лі, засновник та керівник компанії з промислової кібербезпеки Dragos зазначає, що останніми тижнями він бачить незвичне зростання діяльності хакерів. Працюють вони, ймовірно, із території північно-східного сусіда України. Нагадаємо, що США виявили бажання допомогти Україні із питанням кібербезпеки. Законопроект Конгресу визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.
Реклама 👇 Замовити

Відповідне рішення про боротьбу із кіберзагрозами ухвалено в рамках міжінституційної угоди Євросоюзу.

Що забезпечить нова структура

Як наголосила профільний єврокомісар Марія Габріел, нова структура повинна забезпечити ефективну відповідь на кібератаки, що також несуть загрозу для громадян. Група посилить захист від кібератак, що здійснюються проти інституцій, органів та агенцій ЄС. Додамо, що видання The Atlantic попереджає про можливі кібератаки на енергомережі України на новорічні та різдвяні свята цього року. Роберт Лі, засновник та керівник компанії з промислової кібербезпеки Dragos зазначає, що останніми тижнями він бачить незвичне зростання діяльності хакерів. Працюють вони, ймовірно, із території північно-східного сусіда України.

Нагадаємо, що США виявили бажання допомогти Україні із питанням кібербезпеки. Законопроект Конгресу визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: