fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна виходить на новий рівень торгівлі з ЄС

Ukraїna vyhodyť na novyj riveń torgivli z JeS
Україна вже з 1 лютого 2018 року набуде повноправної участі у конвенції Пан-Євро-Мед. Це розширить експорт не лише до ЄС, але й на ринки третіх країн  
Ukraїna vže z 1 ljutogo 2018 roku nabude povnopravnoї učasti u konvenciї Pan-Jevro-Med. Ce rozšyryť eksport ne lyše do JeS, ale j na rynky tretih kraїn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конвенція Пан-Євро-Мед – це інструмент, розроблений Європейським Союзом для співпраці зі своїми торговельними партнерами, а також останніх між собою. Тепер до нього приєднується і Україна. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Що дає Україні членство у Пан-Євро-Мед. Участь України у конвенції сприятиме створенню умов для спрощення торгівлі і збільшенню українського експорту. Це також дозволить розширити присутність наших товарів на ринках третіх країн, з якими укладені угоди про вільну торгівлю, а саме ЄС, ЄАВТ, Чорногорія, Молдова та Македонія. Українським товарам буде розширено доступ на ринки 42 країн та територій, що диверсифікує експорт з України. Частка українського експорту до країн-учасниць Пан-Євро-Мед вже зараз складає понад 50%, з них 40% — до країн ЄС. Нагадаємо, що український експорт до ЄС встановив новий рекорд. За 8 місяців поточного року обсяг експорту зріс на $4,8 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Конвенція Пан-Євро-Мед – це інструмент, розроблений Європейським Союзом для співпраці зі своїми торговельними партнерами, а також останніх між собою. Тепер до нього приєднується і Україна. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Що дає Україні членство у Пан-Євро-Мед

Участь України у конвенції сприятиме створенню умов для спрощення торгівлі і збільшенню українського експорту. Це також дозволить розширити присутність наших товарів на ринках третіх країн, з якими укладені угоди про вільну торгівлю, а саме ЄС, ЄАВТ, Чорногорія, Молдова та Македонія. Українським товарам буде розширено доступ на ринки 42 країн та територій, що диверсифікує експорт з України. Частка українського експорту до країн-учасниць Пан-Євро-Мед вже зараз складає понад 50%, з них 40% — до країн ЄС.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що український експорт до ЄС встановивУкраїна виходить на новий рівень торгівлі з ЄС 1Український експорт до ЄС встановив новий рекорд новий рекорд. За 8 місяців поточного року обсяг експорту зріс на $4,8 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: