fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Представлено першу в Україні історичну настільну гру

Predstavleno peršu v Ukraїni istoryčnu nastiľnu gru
Шанувальники «монополій»та Dungeon & Dragons усіх ґатунків можуть спробувати себе в новому жанрі — настільній грі на військово-історичну тематику, тісно пов’язану із Україною XX століття. У центрі уваги — події визвольних змагань 1917-1919 років
Šanuvaľnyky «monopolij»ta Dungeon & Dragons usih ğatunkiv možuť sprobuvaty sebe v novomu žanri — nastiľnij gri na vijśkovo-istoryčnu tematyku, tisno pov’jazanu iz Ukraїnoju XX stolittja. U centri uvagy — podiї vyzvoľnyh zmagań 1917-1919 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники настільної гри Незалежність 1918 Борис Роженко і Василь Павлов кажуть, що створили гру, аби нагадати сучасникам про конфлікт із сусідньою імперією, який розпочався ще століття тому. Що варто знати про формат, у якому створено гру. Борис Роженко, засновник Wild Fox Films (першого українського історичного відео-продакшну), каже що все почалося зі співпраці з Центральним державним кіноархівом. Так виникла ідея популяризувати тематику подій першої визвольної війни проти комуністичної імперії. Консультантом з історичних питань у грі виступив Василь Павлов. Він сподівається, що нова настільна гра стане поштовхом для молоді ознайомитися з історією та подіями Української Революції того часу. Події в картковій грі розгортаються довкола протистояння армії більшовиків та армії УНР / Директорії періоду 1918-1921 років. У чому особливість гри. У грі зображена Україна з незвичними кордонами. За словами розробників, вони використали кордони, які були представлені Україною на Паризькій конференції в 1919 році. Серед українських територій можна побачити Ростов, Курськ, Кубань – це території етнічного розселення українців. Це ті території, на які в різні історичні періоди претендували українські державні утворення, зауважують автори. Додатково мапа гри проілюстрована фотографіями вигляду тогочасних українських міст. Щодо джерел фінансування та тиражування гри, автори кажуть про плани податися на платформу Спільнокошт та почати з малих тиражів випуску. Раніше ми розповідали вам про новий формат історичного фестивалю, який відбувся у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Розробники настільної гри «Незалежність 1918» Борис Роженко і Василь Павлов кажуть, що створили гру, аби нагадати сучасникам про конфлікт із сусідньою імперією, який розпочався ще століття тому.

Що варто знати про формат, у якому створено гру

Борис Роженко, засновник Wild Fox Films (першого українського історичного відео-продакшну), каже що все почалося зі співпраці з Центральним державним кіноархівом. Так виникла ідея популяризувати тематику подій першої визвольної війни проти комуністичної імперії. Консультантом з історичних питань у грі виступив Василь Павлов. Він сподівається, що нова настільна гра стане поштовхом для молоді ознайомитися з історією та подіями Української Революції того часу. Події в картковій грі розгортаються довкола протистояння армії більшовиків та армії УНР / Директорії періоду 1918-1921 років.

У чому особливість гри

У грі зображена Україна з незвичними кордонами. За словами розробників, вони використали кордони, які були представлені Україною на Паризькій конференції в 1919 році. Серед українських територій можна побачити Ростов, Курськ, Кубань – це території етнічного розселення українців. Це ті території, на які в різні історичні періоди претендували українські державні утворення, зауважують автори. Додатково мапа гри проілюстрована фотографіями вигляду тогочасних українських міст. Щодо джерел фінансування та тиражування гри, автори кажуть про плани податися на платформу «Спільнокошт»Представлено першу в Україні історичну настільну гру 1Ірина Соловей, Garage Gang: «Малі міста в Україні мають великий потенціал» та почати з малих тиражів випуску.

Раніше ми розповідали вам про новий формат історичного фестивалю, який відбувсяПредставлено першу в Україні історичну настільну гру 2У Києві відбудеться Фестиваль живої історії у Києві.

Джерело: Армія FM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: