fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ популяризуватимуть як майданчик туризму та кінозйомок

Kyїv populjaryzuvatymuť jak majdančyk turyzmu ta kinozjomok
Київська міська рада збільшила до 50 млн грн загальний кошторис Програми розвитку туризму на 2018 рік
Kyїvśka miśka rada zbiľšyla do 50 mln grn zagaľnyj koštorys Programy rozvytku turyzmu na 2018 rik
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Початковою редакцією документа на наступний рік на розвиток туризму планувалося виділити 14,4 млн грн. На часі дізнатися більше про основні напрямки, на які буде скеровано витрати. Що зроблять за ці гроші. Загальний кошторис Програми розвитку туризму для української столиці на 2018 рік становитиме понад 50 млн грн. Наступного року максимум зусиль планується спрямувати на промоцію та популяризацію туристичного бренду Києва як усередині країни, так і за кордоном. Також створять нову для міста практику. Йдеться про кінокомісію, основна мета якої полягатиме в популяризації української столиці як майданчика для зйомок світових стрічок, промороликів, реклами. Буде вдосконалено туристичну інфраструктуру, твердять автори ініціативи. Зокрема, йдеться про навігацію, встановлення нових та забезпечення функціонування вже наявних комунальних туристично-інформаційних центрів. Про подальші плани розвитку обіцяють повідомити додатково. Нагадаємо, що програми розвитку приймають не лише для столиці України. Нещодавно стало відомо, що Карпатський регіон підтримають бізнесом, ремеслами та енергетикою. Прикордонна співпраця та відкритий кордон, на думку місцевої влади, є потенціальним джерелом для розвитку туризму у Карпатах та подальшого приваблення інвесторів у регіон. Карпатський регіон планують розвивати за кошти із державного, місцевого бюджетів. Допомагатимуть також й інвестори. Планують працювати у різних напрямках: розвиток туризму, відновлювальних джерел енергії. Також у регіоні пропонуватимуть нові умови ведення бізнесу, розвиватимуть ремесла, створюватимуть проекти із захисту навколишнього середовища.
Реклама 👇 Замовити

Початковою редакцією документа на наступний рік на розвиток туризму планувалося виділити 14,4 млн грн. На часі дізнатися більше про основні напрямки, на які буде скеровано витрати.

Що зроблять за ці гроші

Загальний кошторис Програми розвитку туризму для української столиці на 2018 рік становитиме понад 50 млн грн. Наступного року максимум зусиль планується спрямувати на промоцію та популяризацію туристичного бренду Києва як усередині країни, так і за кордоном. Також створять нову для міста практику. Йдеться про кінокомісію, основна мета якої полягатиме в популяризації української столиці як майданчика для зйомок світових стрічок, промороликів, реклами. Буде вдосконалено туристичну інфраструктуру, твердять автори ініціативи. Зокрема, йдеться про навігацію, встановлення нових та забезпечення функціонування вже наявних комунальних туристично-інформаційних центрів. Про подальші плани розвитку обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, що програми розвитку приймають не лише для столиці України. Нещодавно стало відомо, що Карпатський регіон підтримаютьКиїв популяризуватимуть як майданчик туризму та кінозйомок 1Карпатський регіон підтримають бізнесом та енергетикою бізнесом, ремеслами та енергетикою. Прикордонна співпраця та відкритий кордон, на думку місцевої влади, є потенціальним джерелом для розвитку туризму у Карпатах та подальшого приваблення інвесторів у регіон. Карпатський регіон планують розвивати за кошти із державного, місцевого бюджетів. Допомагатимуть також й інвестори. Планують працювати у різних напрямках: розвиток туризму, відновлювальних джерел енергії. Також у регіоні пропонуватимуть нові умови ведення бізнесу, розвиватимуть ремесла, створюватимуть проекти із захисту навколишнього середовища.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: