Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні ініційовано законопроект для захисту інтелектуальної власності

V Ukraїni inicijovano zakonoproekt dlja zahystu intelektuaľnoї vlasnosti

Кабінет міністрів України підтримав проект закону про захист інтелектуальної власності, який протягом одного дня доопрацюють і найближчим часом внесуть на розгляд Верховної Ради
Kabinet ministriv Ukraїny pidtrymav proekt zakonu pro zahyst intelektuaľnoї vlasnosti, jakyj protjagom odnogo dnja doopracjujuť i najblyžčym časom vnesuť na rozgljad Verhovnoї Rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український уряд погодив законопроект, у якому йдеться про потужніший захист інтелектуальної власності в Україні. Що зробить законопроект. Законопроект розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників. Він відповідає ефективним європейським практикам. Після ухвалення цього документу можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, наголошують автори нових законодавчих змін. Крім того, це дасть змогу забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій і не допустити погіршення статусу України як держави, котра поваає право інтелектуальної власності на продукти творчості, наукових чи технологічних пошуків. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності. Нагадаємо, що, натомість штучний інтелект навчили створювати відеоролики із новинами: це мінімізує витрати на створення новинного відеоконтенту. Розробники – науковці з Ізраїлю.

Український уряд погодив законопроект, у якому йдеться про потужніший захист інтелектуальної власності в Україні.

Що «зробить» законопроект

Законопроект розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників. Він відповідає ефективним європейським практикам. Після ухвалення цього документу можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, наголошують автори нових законодавчих змін. Крім того, це дасть змогу забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій і не допустити погіршення статусу України як держави, котра поваає право інтелектуальної власності на продукти творчості, наукових чи технологічних пошуків. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що, натомість штучний інтелект навчили створювати відеоролики із новинами: це мінімізує витрати на створення новинного відеоконтенту. Розробники – науковці з Ізраїлю.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: