fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні ініційовано законопроект для захисту інтелектуальної власності

V Ukraїni inicijovano zakonoproekt dlja zahystu intelektuaľnoї vlasnosti
Кабінет міністрів України підтримав проект закону про захист інтелектуальної власності, який протягом одного дня доопрацюють і найближчим часом внесуть на розгляд Верховної Ради
Kabinet ministriv Ukraїny pidtrymav proekt zakonu pro zahyst intelektuaľnoї vlasnosti, jakyj protjagom odnogo dnja doopracjujuť i najblyžčym časom vnesuť na rozgljad Verhovnoї Rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Захист авторського права та інтелектуальної власності — одна з болючих тем для українського ринку. Україна вже неодноразово потрапляла раніше до переліку найбільш піратських країн Європи. Тому український уряд погодив законопроект, у якому йдеться про потужніший захист інтелектуальної власності в Україні. НА часі дізнатися подробиці про плани українських законотворців щодо захисту інтелектуальної власності. Що зробить законопроект. Законопроект, про який йдеться, розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників. Він відповідає ефективним європейським практикам. кажуть автори. Після ухвалення цього документу можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, наголошують автори нових законодавчих змін. Крім того, це дасть змогу забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій. серед ключових завдань документи група авторів вказує також мету не допустити погіршення статусу України як держави, котра поважає право інтелектуальної власності на продукти творчості, наукових чи технологічних пошуків. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності. В разі його ухвалення можна буде суворіше карати компанії, які порушуватимуть європейські та міжнародні вимоги щодо інтелектуального права власності. Нагадаємо, що раніше ми інформували вас про те, як штучний інтелект навчили створювати відеоролики із новинами для сайтів. Подібна розробка мінімізує витрати на створення новинного відеоконтенту для онлайн-простору. Розробниками такого інноваційного рішення стали науковці з Ізраїлю.
Реклама 👇 Замовити

Захист авторського права та інтелектуальної власності — одна з «болючих» тем для українського ринку. Україна вже неодноразово потрапляла раніше до переліку найбільш «піратських» країн Європи. Тому український уряд погодив законопроект, у якому йдеться про потужніший захист інтелектуальної власності в Україні. НА часі дізнатися подробиці про плани українських законотворців щодо захисту інтелектуальної власності.

Що «зробить» законопроект

Законопроект, про який йдеться, розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників. Він відповідає ефективним європейським практикам. кажуть автори. Після ухвалення цього документу можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, наголошують автори нових законодавчих змін. Крім того, це дасть змогу забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій. серед ключових завдань документи група авторів вказує також мету не допустити погіршення статусу України як держави, котра поважає право інтелектуальної власності на продукти творчості, наукових чи технологічних пошуків. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності. В разі його ухвалення можна буде суворіше карати компанії, які порушуватимуть європейські та міжнародні вимоги щодо інтелектуального права власності.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що раніше ми інформували вас про те, як штучний інтелект навчилиВ Україні ініційовано законопроект для захисту інтелектуальної власності 1Штучний інтелект навчили створювати відеоролики з новинами створювати відеоролики із новинами для сайтів. Подібна розробка мінімізує витрати на створення новинного відеоконтенту для онлайн-простору. Розробниками такого інноваційного рішення стали науковці з Ізраїлю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: