fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фінсектор в Україні переводять на Єдину систему фінансової звітності

Finsektor v Ukraїni perevodjať na Jedynu systemu finansovoї zvitnosti
Для фінансового сектору України буде впроваджена Єдина система фінансової звітності. Відповідний меморандум щодо її розробки та запровадження підписали очільники Міністерства фінансів та регуляторів ринку
Dlja finansovogo sektoru Ukraїny bude vprovadžena Jedyna systema finansovoї zvitnosti. Vidpovidnyj memorandum ščodo її rozrobky ta zaprovadžennja pidpysaly očiľnyky Ministerstva finansiv ta reguljatoriv rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінансовий сектор в Україні невдовзі отримає нову систему подачі звітних документів для державного обліку. Система пропонуватиме єдиний стандарт звітності в залежності від видів діяльності компаній та буде обладнана єдиним вікном для її подання. Як тепер надаватимуться фінансові звіти. Йдеться про надання звітності у форматі XBRL. Нова система подачі звітних документів дозволить здійснювати прийом, обробку, перевірку та розкриття фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі. Передбачається, що оновлення та повноцінний запуск системи на основі новітнього стандарту відбудеться в Україні вже в 2019 році. Система значно спростить процес обміну діловою інформацію. Зокрема, це дозволить банкам отримувати фінзвітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) від суб’єктів господарювання в автоматичному режимі. Хто подаватиме звітність у новій програмі. Подавати фінансову звітність у рамках нової системи будуть підприємства, що становлять суспільний інтерес: емітенти, цінні папери яких допущені до біржових торгів, банки, страховики, недержавні пенсійні фонди, інші фінансові установи та підприємства, які належать до великих учасників ринку. При цьому, до переліку таких підприємств не були включені професійні учасники фондового ринку. Компаніям, які здійснюють декілька видів професійної діяльності, та регулюються різними регуляторами, не буде потрібно складати звітність для кожного з регуляторів окремо. Раніше стало відомо, що завдяки системі ProZorro в український бюджет надійшло 5 млрд грн за підсумками 2017 року.  
Реклама 👇 Замовити

Фінансовий сектор в Україні невдовзі отримає нову систему подачі звітних документів для державного обліку. Система пропонуватиме єдиний стандарт звітності в залежності від видів діяльності компаній та буде обладнана єдиним вікном для її подання.

Як тепер надаватимуться фінансові звіти

Йдеться про надання звітності у форматі XBRL. Нова система подачі звітних документів дозволить здійснювати прийом, обробку, перевірку та розкриття фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі. Передбачається, що оновлення та повноцінний запуск системи на основі новітнього стандарту відбудеться в Україні вже в 2019 році. Система значно спростить процес обміну діловою інформацію. Зокрема, це дозволить банкам отримувати фінзвітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) від суб’єктів господарювання в автоматичному режимі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Хто подаватиме звітність у новій програмі

Подавати фінансову звітність у рамках нової системи будуть підприємства, що становлять суспільний інтерес:

  • емітенти, цінні папери яких допущені до біржових торгів,
  • банки,
  • страховики,
  • недержавні пенсійні фонди,
  • інші фінансові установи та підприємства, які належать до великих учасників ринку.

При цьому, до переліку таких підприємств не були включені професійні учасники фондового ринку. Компаніям, які здійснюють декілька видів професійної діяльності, та регулюються різними регуляторами, не буде потрібно складати звітність для кожного з регуляторів окремо.

Раніше стало відомо, що завдяки системі ProZorro в український бюджет надійшлоФінсектор в Україні переводять на Єдину систему фінансової звітності 1Стало відомо, скільки грошей ProZorro принесла українському бюджету 5 млрд грн за підсумками 2017 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: