fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні зросли податкові надходження від ІТ-галузі

V Ukraїni zrosly podatkovi nadhodžennja vid IT-galuzi
Галузь інформаційних технологій України продовжує впевнено нарощувати показники ефективності, демонструючи повернення обсягів діяльності до часів докризового періоду
Galuź informacijnyh tehnologij Ukraїny prodovžuje vpevneno naroščuvaty pokaznyky efektyvnosti, demonstrujučy povernennja obsjagiv dijaľnosti do časiv dokryzovogo periodu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідно до Зведеного бюджету України податкові платежі від надання комп’ютерних та ІТ-послуг послуг за 10 місяців поточного року становили 6,52 млрд грн. Цей обсгя надходжень майже на 3 млрд грн більше, ніж у першому півріччі 2017 року. Скільки сплатили до бюджету ІТ-співробітники. Індустрія сплатила до державного бюджету майже на 40% більше податків, ніж за 10 місяців 2016 року.У порівнянні з 10 місяцями 2016 року податкові надходження зросли на 37,4% протягом січня-жовтня 2017 року.  Традиційно великими платниками податків є технологічні хаби, які об’єднують представників галузі на території кількох областей: Харківської – 11% від усіх податкових платежів індустрії інформаційних технологій зафіксовано саме в цьому регіоні; Львівської – 8% податкових стягнень країни припадає на цю область; Одеської та Дніпропетровської – по 4,4% відповідно; Запорізької та Вінницької – по 2% відповідно. Нагадаємо, раніше ми розповіли вам,  що ця технологічна сфера посіла ІІІ місце у структурі українського експорту. Обсяг експорту комп’ютерних та інформаційних послуг за 6 місяців 2017 року зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.
Реклама 👇 Замовити

Відповідно до Зведеного бюджету України податкові платежі від надання комп’ютерних та ІТ-послуг послуг за 10 місяців поточного року становили 6,52 млрд грн. Цей обсгя надходжень майже на 3 млрд грн більше, ніж у першому півріччі 2017 року.

Скільки сплатили до бюджету ІТ-співробітники

Індустрія сплатила до державного бюджету майже на 40% більше податків, ніж за 10 місяців 2016 року.У порівнянні з 10 місяцями 2016 року податкові надходження зросли на 37,4% протягом січня-жовтня 2017 року.  Традиційно великими платниками податків є технологічні хаби, які об’єднують представників галузі на території кількох областей:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Харківської – 11% від усіх податкових платежів індустрії інформаційних технологій зафіксовано саме в цьому регіоні;
  • Львівської – 8% податкових стягнень країни припадає на цю область;
  • Одеської та Дніпропетровської – по 4,4% відповідно;
  • Запорізької та Вінницької – по 2% відповідно.

Нагадаємо, раніше ми розповіли вам,  що ця технологічна сфера посілаВ Україні зросли податкові надходження від ІТ-галузі 1IT-сфера посіла III місце у структурі українського експорту ІІІ місце у структурі українського експорту. Обсяг експорту комп’ютерних та інформаційних послуг за 6 місяців 2017 року зріс на 18,3% — до 1,256 млрд грн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: