fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український уряд лібералізував використання касових апаратів

Ukraїnśkyj urjad liberalizuvav vykorystannja kasovyh aparativ
Тепер касові апарати треба обов’язково використовувати лише тоді, якщо річний обсяг розрахункових операцій перевищує 500 тис грн  
Teper kasovi aparaty treba obov’jazkovo vykorystovuvaty lyše todi, jakščo ričnyj obsjag rozrahunkovyh operacij perevyščuje 500 tys grn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток малого та середнього підприємництва триває — і для цього уряд вживає низку заходів щодо податкової та облікової лібералізації. Сьогодні було скасовано 6 указів президента, 19 постанов уряду і 315 наказів міністерств та відомств в Україні. Все це — кроки із дерегуляції бізнесу. Зміни стосуються і касових апаратів. На часі дізнатися подробиці. Які змінено вимоги щодо наявності касових апаратів. В чинному уряді переконані, що кошти, які малий бізнес змушений витрачати сьогодні на придбання касових апаратів, є необґрунтованими витратами на ведення справ. Згідно чинного законодавства, підприємець має не просто придбати такий апарат, але й систематично заповнювати відповідні паперові звіти. Подібне використання коштів представники Кабінету Міністрів України називають неефективним підходом у ставленні до бізнесу. Відтак прийнято рішення про збільшення річного ліміту для операцій без касового апаратного обліку — до 500 тис грн. Щоправда, лібералізація не стосуватиметься торгівлі вроздріб електронікою, смартфонами, ноутбуками чи планшетами. Таким підприємцям однаково доведеться надавати покупцям фіскальний чек за допомогою касового апарата, зазначають представники українського Кабінету Міністрів. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що український уряд схвалив Енергетичну стратегію України до 2015 року. Уряд України ставить завдання принаймні вдвічі зменшити енергоємність української економіки. При цьому має відбутися збільшення частки альтернативних джерел у загальному балансі до 2035 року — новий показник такої енергетики має сягнути 25%.
19.12.2017,19:27
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Розвиток малого та середнього підприємництва триває — і для цього уряд вживає низку заходів щодо податкової та облікової лібералізації. Сьогодні було скасовано 6 указів президента, 19 постанов уряду і 315 наказів міністерств та відомств в Україні. Все це — кроки із дерегуляції бізнесу. Зміни стосуються і касових апаратів. На часі дізнатися подробиці.

Які змінено вимоги щодо наявності касових апаратів

В чинному уряді переконані, що кошти, які малий бізнес змушений витрачати сьогодні на придбання касових апаратів, є необґрунтованими витратами на ведення справ. Згідно чинного законодавства, підприємець має не просто придбати такий апарат, але й систематично заповнювати відповідні паперові звіти. Подібне використання коштів представники Кабінету Міністрів України називають неефективним підходом у ставленні до бізнесу. Відтак прийнято рішення про збільшення річного ліміту для операцій без касового апаратного обліку — до 500 тис грн. Щоправда, лібералізація не стосуватиметься торгівлі вроздріб електронікою, смартфонами, ноутбуками чи планшетами. Таким підприємцям однаково доведеться надавати покупцям фіскальний чек за допомогою касового апарата, зазначають представники українського Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що український уряд схваливУкраїнський уряд лібералізував використання касових апаратів 1Уряд схвалив Енергетичну стратегію України до 2035 року Енергетичну стратегію України до 2015 року. Уряд України ставить завдання принаймні вдвічі зменшити енергоємність української економіки. При цьому має відбутися збільшення частки альтернативних джерел у загальному балансі до 2035 року — новий показник такої енергетики має сягнути 25%.

Джерело: РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: