fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Twitter вдосконалює боротьбу проти розпалення ворожнечі в інтернеті

Twitter vdoskonaljuje boroťbu proty rozpalennja vorožneči v interneti
Соціальна мережа Twitter застосовуватиме жорсткішу модерацію контенту. Відтепер вона блокуватиме акаунти, що входять до екстремістських груп чи поширюють зображення насильницького характеру
Sociaľna mereža Twitter zastosovuvatyme žorstkišu moderaciju kontentu. Vidteper vona blokuvatyme akaunty, ščo vhodjať do ekstremistśkyh grup čy pošyrjujuť zobražennja nasyľnyćkogo harakteru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер у Twitter перевірятимуть не лише те, що пише користувач, але й облікові записи, що провокують агресію в інтернеті. Сервіс блокуватиме акаунти, що входять до груп, які розпалюють ворожнечу. Як працюватиме новий фільтр у Twitter. Компанія наразі не надала прикладів акаунтів, які заблокують. Однак у прес-службі сервісу мікроблогів зазначили, що блокуватимуть будь-які елементи насильства, натяки на них, расизм, сексизм та будь-яке інше приниження людини. У Twitter пообіцяли, що блокування можна буде оскаржувати, але ці функції поки що перебувають у стадії розробки. Компанія підкреслила також, що нововведення не стосуватимуться військових або державних структур. Нагадаємо, що в Україні запрацювала Академія з прав людини для викладачів журналістики. Академії має на меті підвищити обізнаність викладачів журналістики щодо прав людини й завдяки цьому посилити чутливість ЗМІ  до проблематики меншин та вразливих груп, а також сприяти дотриманню етичних журналістських стандартів у висвітленні питань, пов’язаних із правами людини, рівності та недискримінації.
Реклама 👇 Замовити

Тепер у Twitter перевірятимуть не лише те, що пише користувач, але й облікові записи, що провокують агресію в інтернеті. Сервіс блокуватиме акаунти, що входять до груп, які розпалюють ворожнечу.

Як працюватиме новий «фільтр» у Twitter

Компанія наразі не надала прикладів акаунтів, які заблокують. Однак у прес-службі сервісу мікроблогів зазначили, що блокуватимуть будь-які елементи насильства, натяки на них, расизм, сексизм та будь-яке інше приниження людини. У Twitter пообіцяли, що блокування можна буде оскаржувати, але ці функції поки що перебувають у стадії розробки. Компанія підкреслила також, що нововведення не стосуватимуться військових або державних структур.

Нагадаємо, що в Україні запрацювалаTwitter вдосконалює боротьбу проти розпалення ворожнечі в інтернеті 1Викладачів журналістики запрошують у нову академію Академія з прав людини для викладачів журналістики. Академії має на меті підвищити обізнаність викладачів журналістики щодо прав людини й завдяки цьому посилити чутливість ЗМІ  до проблематики меншин та вразливих груп, а також сприяти дотриманню етичних журналістських стандартів у висвітленні питань, пов’язаних із правами людини, рівності та недискримінації.

Джерело: ВВС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: