Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації

«Na česť motocykla» — na ukraїnśkomu rynku z’javylosja šče odne vydannja pro innovaciї

Роман Судольський, який свого часу був головним редактором видання AIN.UA, запустив новий проект про інновації та стартапи. Розвиватиметься він у складі Парку інновацій UNIT.City
Roman Sudoľśkyj, jakyj svogo času buv golovnym redaktorom vydannja AIN.UA, zapustyv novyj proekt pro innovaciї ta startapy. Rozvyvatymeťsja vin u skladi Parku innovacij UNIT.City
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про проект. K750 – це інтернет-видання, яке буде розповідати про інновації, IT-бізнес та підприємництво. За словами засновника, він створюватиме та поширюватиме контент, котрий розвиває інноваційне середовище в країні. Чому було обрано таку назву. На сайті проекту є пояснення, що таку назву мав мотоцикл, який випускали на Київському мотозаводі. На цьому місці тепер розвивають Парк інновацій UNIT.City. Як цей мотоцикл став технологічним проривом для своєї епохи, так і тепер це місце генеруватиме інновації та передумови для наступного технологічного прориву. Видання виходитиме за підтримки Парку інновацій. Подробиць про команду видання, а також про те, чи планується запуск україномовної та англомовної версій сайту, поки немає. Раніше ми розповідали про те, що один із найстаріших у світі блогів про технології та соцмережі було продано за $50 млн.

Що варто знати про проект

K750 – це інтернет-видання, яке буде розповідати про інновації, IT-бізнес та підприємництво. За словами засновника, він створюватиме та поширюватиме контент, котрий розвиває інноваційне середовище в країні.

Чому було обрано таку назву

На сайті проекту є пояснення, що таку назву мав мотоцикл, який випускали на Київському мотозаводі. На цьому місці тепер розвивають Парк інновацій UNIT.City. Як цей мотоцикл став технологічним проривом для своєї епохи, так і тепер це місце генеруватиме інновації та передумови для наступного технологічного прориву. Видання виходитиме за підтримки Парку інновацій.

Подробиць про команду видання, а також про те, чи планується запуск україномовної та англомовної версій сайту, поки немає.

Раніше ми розповідали про те, що один із найстаріших у світі блогів про технології та соцмережі було продано за $50 млн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: