fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації

«Na česť motocykla» — na ukraїnśkomu rynku z’javylosja šče odne vydannja pro innovaciї
Роман Судольський, який свого часу був головним редактором видання AIN.UA, запустив новий проект про інновації та стартапи. Розвиватиметься він у складі Парку інновацій UNIT.City
Roman Sudoľśkyj, jakyj svogo času buv golovnym redaktorom vydannja AIN.UA, zapustyv novyj proekt pro innovaciї ta startapy. Rozvyvatymeťsja vin u skladi Parku innovacij UNIT.City
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Шанувальники технологічних новин та історій українських стартапів отримали ще один тематичний інтернет-ресурс, який розповідатиме про теми, що їх цікавлять. Нове видання не буде публікувати потік новин, а зосередиться виключно на історіях компаній та персоналіях українського ринку технологій. Також випускатимуть тут власні профільні дослідження, перші з яких обіцяють презентувати невдовзі. Що варто знати про проект. K750 – це нове українське інтернет-медіа, яке буде розповідати про інновації, IT-бізнес та підприємництво. За словами засновника видання Романа Судольського, він створюватиме та поширюватиме контент, котрий розвиває інноваційне середовище в країні. Онлайн-проект є афілійованим із центром підтримки інновацій UNIT.City. Чому було обрано таку назву. На сайті проекту є пояснення, що таку назву мав мотоцикл, який випускали на Київському мотозаводі. На цьому місці тепер розвивають Парк інновацій UNIT.City. Як цей мотоцикл став технологічним проривом для своєї епохи, так і тепер це місце генеруватиме інновації та передумови для наступного технологічного прориву. Видання виходитиме за підтримки Парку інновацій. Подробиць про команду видання, а також про те, чи планується запуск україномовної та англомовної версій сайту, поки немає. Відомо лише про головного редактора проекту — Романа Судольського, який свого часу працював у AIN.UA та Wargaming. Раніше ми розповідали про те, що один із найстаріших у світі блогів про технології та соцмережі було продано за $50 млн.
Реклама 👇 Замовити

Шанувальники технологічних новин та історій українських стартапів отримали ще один тематичний інтернет-ресурс, який розповідатиме про теми, що їх цікавлять. Нове видання не буде публікувати потік новин, а зосередиться виключно на історіях компаній та персоналіях українського ринку технологій. Також випускатимуть тут власні профільні дослідження, перші з яких обіцяють презентувати невдовзі.

Що варто знати про проект

K750 – це нове українське інтернет-медіа, яке буде розповідати про інновації, IT-бізнес та підприємництво. За словами засновника видання Романа Судольського, він створюватиме та поширюватиме контент, котрий розвиває інноваційне середовище в країні. Онлайн-проект є афілійованим із центром підтримки інновацій UNIT.City.

Чому було обрано таку назву

На сайті проекту є пояснення, що таку назву мав мотоцикл, який випускали на Київському мотозаводі. На цьому місці тепер розвивають Парк інновацій UNIT.City«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації 1UNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис. Як цей мотоцикл став технологічним проривом для своєї епохи, так і тепер це місце генеруватиме інновації та передумови для наступного технологічного прориву. Видання виходитиме за підтримки Парку інновацій. Подробиць про команду видання, а також про те, чи планується запуск україномовної та англомовної версій сайту, поки немає. Відомо лише про головного редактора проекту — Романа Судольського, який свого часу працював у AIN.UA та Wargaming.

Раніше ми розповідали про те, що один із найстаріших у світі блогів про технології«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації 2Один із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн та соцмережі було продано за $50 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: