Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ відмовиться від поліетиленових пакетів

Kyїv vidmovyťsja vid polietylenovyh paketiv

Київська міська рада звернеться до українського парламенту з поданням про заборону використання поліетиленових пакетів у торгівлі та супермаркетах
Kyїvśka miśka rada zverneťsja do ukraїnśkogo parlamentu z podannjam pro zaboronu vykorystannja polietylenovyh paketiv u torgivli ta supermarketah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища столичної міськради підтримав електронну петицію № 2125 щодо заборони використання та продажу одноразових поліетиленових пакетів. Навіщо потрібен новий закон. На підтримку петиції Київська міська рада підготувала проект рішення щодо звернення до Верховної Ради України. У ньому йдеться про необхідність прийняття Закону України про заборону використання та продажу одноразового пакування із поліетилену. Необхідність розроблення такого рішення зумовлена нагальною потребою поліпшення стану довкілля, благоустрою, екологічної безпеки в державі та приведення природоохоронного законодавства до світових та загальноєвропейських стандартів. Згідно зі статистичними даними, щорічно в країнах-членах Європейського Союзу використовується понад 800 т одноразових поліетиленових пакетів. І лише 6% від їх загальної кількості направляється на переробку. Тому київські чиновники переконані, що питання заборони використання та продажу поліетиленових пакетів повинно вирішуватися централізовано на державному рівні. Нагадаємо, що в Одесі стартує пілотний для України проект із переробки поліетиленового пакування. У пунктах прийому мережі хімчисток будуть розміщені спеціальні контейнери для збору поліетилену.

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища столичної міськради підтримав електронну петицію № 2125 щодо заборони використання та продажу одноразових поліетиленових пакетів.

Навіщо потрібен новий закон

На підтримку петиції Київська міська рада підготувала проект рішення щодо звернення до Верховної Ради України. У ньому йдеться про необхідність прийняття Закону України про заборону використання та продажу одноразового пакування із поліетилену. Необхідність розроблення такого рішення зумовлена нагальною потребою поліпшення стану довкілля, благоустрою, екологічної безпеки в державі та приведення природоохоронного законодавства до світових та загальноєвропейських стандартів.

Згідно зі статистичними даними, щорічно в країнах-членах Європейського Союзу використовується понад 800 т одноразових поліетиленових пакетів. І лише 6% від їх загальної кількості направляється на переробку. Тому київські чиновники переконані, що питання заборони використання та продажу поліетиленових пакетів повинно вирішуватися централізовано на державному рівні.

Нагадаємо, що в Одесі стартує пілотний для України проект із переробки поліетиленового пакування. У пунктах прийому мережі хімчисток будуть розміщені спеціальні контейнери для збору поліетилену.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: