fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Підприємцям-переселенцям пропонують програму від USAID

Pidpryjemcjam-pereselencjam proponujuť programu vid USAID
Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу  
Metoju navčannja je spryjannja rozvytku samozajnjatosti ta malogo biznesu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект Економічні можливості постраждалим від конфлікту, що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Донецькій області. Які можливості. Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис грн) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.  Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ГО Українська асоціація фрілансерів. Яка тривалість навчання. Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 1,5 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – друга половина січня 2018 року. Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану. На кого розрахований тренінг. Тренінгова програма розрахована на внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також на інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області, віком від 18 років. Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму. Зареєструватися на тренінговий курс із розвитку бізнес-навичок можна за посиланням. Нагадаємо, що Європейський Союз виділяє Україні  €50 млн на відновлення Донецької та Луганської областей.
Реклама 👇 Замовити

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Донецькій області.

Які можливості

Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис грн) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.  Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ГО «Українська асоціація фрілансерів».

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Яка тривалість навчання

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 1,5 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – друга половина січня 2018 року. Курс включатиме:

  • вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати;
  • тестування бізнес-ідей;
  • методи залучення клієнтів;
  • найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет;
  • техніки продажу;
  • правове забезпечення бізнесу;
  • ведення фінансів та звітність;
  • довгострокове планування в бізнесі;
  • підготовка бізнес-плану.

На кого розрахований тренінг

Тренінгова програма розрахована на внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також на інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області, віком від 18 років. Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Зареєструватися на тренінговий курс із розвитку бізнес-навичок можна за посиланням.

Нагадаємо, що Європейський Союз виділяєПідприємцям-переселенцям пропонують програму від USAID 1ЄС надасть Україні €50 млн для Сходу Україні  €50 млн на відновлення Донецької та Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: