fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі

Startap iz SŠA počav prodavaty 3D-pryntery, ščo drukujuť metalevi detali
Якщо раніше 3D-друк використовувався виключно для створення моделей чи комплектуючих на основі спеціального пластику та полімерів, то тепер можна виготовляти деталі зі спеціального металевого сплаву
Jakščo raniše 3D-druk vykorystovuvavsja vyključno dlja stvorennja modelej čy komplektujučyh na osnovi speciaľnogo plastyku ta polimeriv, to teper možna vygotovljaty detali zi speciaľnogo metalevogo splavu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап зі штату Масачусетс під назвою Desktop Metal оголосив про початок постачання своїх 3D-принтерів, які здатні друкувати металеві комплектуючі. Особливість проекту — він дає змогу в офісних умовах створювати деталі та вузли для агрегатів із металевого сплаву. Першими отримувачами нової розробки стануть команди інженерів у Google Advanced Technology та Products Group. Серед інших клієнтів — Військово-морські сили США, компанії Built-Rite Tool & Die та Lumenium. На які обсяги виробництва розраховує стартап із США. Представники Google вже перевірили новинку в дії, і позитивно відгукуються про неї як про перший зразок подібного пристрою, коли в якості матеріалу для 3D-друку можна використати метал. Засновник Desktop Metal Рік Фалоп (Ric Fulop) в коментарі для Forbes заявив, що стартап отримав сотні замовлень цього пристрою. Клієнтів найбільше приваблює компактність та відсутність потреби у додатковому обладнанні чи спеціальних цехових приміщеннях для виготовлення деталей. Він наголошує, що цей проект — єдиний у світі, який проводить друк металу в офісі. Таким чином інженери можуть тестувати дизайн чи комплектуючі без потреби полишати офіс компанії і вирушати до майстерень чи цехів на великому виробництві. Проектові пророкують хороші перспективи у 2018 році завдяки можливостям, які цей 3D-принтер дає для hardware-розробників та промислових дизайнерів. Нагадаємо, раніше ми розповідали про мейкерство та 3D-друк в Україні. Про це ми спілкувалися із командою Fablab Fabricator.
Реклама 👇 Замовити

Стартап зі штату Масачусетс під назвою Desktop Metal оголосив про початок постачання своїх 3D-принтерів, які здатні друкувати металеві комплектуючі. Особливість проекту — він дає змогу в офісних умовах створювати деталі та вузли для агрегатів із металевого сплаву. Першими отримувачами нової розробки стануть команди інженерів у Google Advanced Technology та Products Group. Серед інших клієнтів — Військово-морські сили США, компанії Built-Rite Tool & Die та Lumenium.

На які обсяги виробництва розраховує стартап із США

Представники Google вже перевірили новинку в дії, і позитивно відгукуються про неї як про перший зразок подібного пристрою, коли в якості матеріалу для 3D-друку можна використати метал. Засновник Desktop Metal Рік Фалоп (Ric Fulop) в коментарі для Forbes заявив, що стартап отримав сотні замовлень цього пристрою.

Клієнтів найбільше приваблює компактність та відсутність потреби у додатковому обладнанні чи спеціальних цехових приміщеннях для виготовлення деталей. Він наголошує, що цей проект — єдиний у світі, який проводить друк металу в офісі. Таким чином інженери можуть тестувати дизайн чи комплектуючі без потреби полишати офіс компанії і вирушати до майстерень чи цехів на великому виробництві. Проектові пророкують хороші перспективи у 2018 році завдяки можливостям, які цей 3D-принтер дає для hardware-розробників та промислових дизайнерів.

Стартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі

Нагадаємо, раніше ми розповідали про мейкерство та 3D-друкСтартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі 1Команда Fablab Fabricator — про мейкерство та 3D-друк в Україні в Україні. Про це ми спілкувалися із командою Fablab Fabricator.

Джерело: Forbes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: